Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Φωτιστικά LED 80mm SMD3535 μονόχρωμα
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 80 χιλιοστά |
Χριστουγεννιάτικα χρωματιστά φώτα LED Διακοσμητικά φωτιστικά Αδιάβροχα IP67 πλαστικό σώμα Φως LED RGBW Ελέγχος
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| Τύπος: | LED |
Αδιάβροχο Εσωτερικό και Εξωτερικό 300W 12V Led Driver Τροφοδοτικό Led Υψηλής Ποιότητας IP67 Αδιάβροχο για Διακοσμητικά Φώτα
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
|---|---|
| Τύπος: | LED τροφοδοσία |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -40 - 60, |
Μόνιμο χριστουγεννιάτικο φωτισμό IP67 Smart Wifi Controller Σπίτι Εξωτερικά φώτα LED Φώτα Pixel Εξωτερικά φώτα Eave Holiday
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 36/72/108 τεμάχια |
Πηγή φωτισμού σημείων LED Φως pixel για εξωτερικό χριστουγεννιάτικο φως υψηλή φωτεινότητα 24V χρώμα IP67
| Αδιάβροχος: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Τύπος: | φω'τα σειράς |
| Τύπος λαμπτήρα: | LED |
Εσωτερικό και εξωτερικό 400W 12V Led Driver Led Power Supply Υψηλής ποιότητας IP67 Αδιάβροχο για διακοσμητικά φώτα
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Μετασχηματιστής LED 400W 24V IP67 Αδιάβροχος Οδηγός LED Switching Power Supply
| Αποδοτικότητα: | > 93% |
|---|---|
| Πτυχίο IP: | IP67 |
| Εισαγωγή: | AC180-264V |
Υψηλής Απόδοσης 12V 24V για Τροφοδοτικό LED Driver Εξωτερικού Χώρου με Προστασία Βραχυκυκλώματος AC DC για Έργα Φωτισμού
| Καλώδιο με κουβέρτα: | μεμονωμένο καλώδιο εξόδου |
|---|---|
| Παραγωγή: | 3000mA; 20-36V |
| Λέξη -κλειδί: | οδηγός LED |
5W - σταθερό τρέχον ανεξάρτητο ολοκληρωμένο κύκλωμα Drive βολβών SKD E27 B22 των οδηγήσεων 20W 2835 για το δωμάτιο
| TPYE: | Βολβοί οδηγήσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*93mm |
| Υλικό: | PP |
έξυπνη εφαρμογή wifi 25mm RGB RGBW μόνιμο LED φως για το σπίτι Eave Trim IP67 εξωτερική πηγή φωτός LED
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Λούμεν: | 40lm |

