Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
20mm RGB IP67 Αδιάβροχο Φωτιστικό LED Σημείου με Γωνία Δέσμης 120° και UV Ανθεκτικό Υλικό PC
Λεπτομέρειες
| Όνομα προϊόντος | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED | Μέγεθος | 20*12,5 mm |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου | Διοίκηση DMX512 | Γωνία δέσμης | 120 βαθμός |
| Αδιάβροχος | IP67 υπαίθριος | Υλικό | Υπολογιστής με αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία |
| Πιστοποίηση | CE ROHS EMC | Ποσότητα LED | 48 τμχ/χορδόνι |
| Χρήση | Εξωτερικό φωτισμό κτιρίων κήπων | Εξουσία | 0.3W |
| Επισημαίνω | 20 mm RGB LED σημείο φωτός,IP67 φως σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων,Ανθεκτικό σε υπεριώδη ακτινοβολία σημείο φωτισμού PC LED |
||
Περιγραφή προϊόντων
20mm 5V SMD5050 RGB IP67 Αδιάβροχο Ευέλικτο 120 γωνία δέσμης Υλικό PC Φωτισμός LED Point Light
Επισκόπηση του προϊόντος
Υψηλής απόδοσης RGB LED σημείο φως που διαθέτει τεχνολογία SMD5050 με IP67 αδιάβροχο βαθμολογία, γωνία δέσμης 120 ° και υλικό PC. Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές φωτισμού που απαιτούν αξιόπιστη,ανθεκτικό φωτισμό.
Προδιαγραφή του προϊόντος
| Σχήμα | XH-G2001P05 ((RGB) |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 5V |
| Χρώμα της πηγής φωτός | RGB |
| Δύναμη | 0.3W |
| Τρόπος ελέγχου | DMX512 |
| Φωτεινή ροή | 6LM (RGB Bright) |
| Μέγεθος | 20*12,5 mm |
| Υλικό στέγασης | ΕΠ |
| Βάρος ανά λάμπα | 5.5g |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Μέση διάρκεια ζωής | > 30.000 ώρες |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Κατηγορία ανάφλεξης | V-0 |
| Κατηγορία ηλεκτρικής ασφάλειας | IK10 |
| Δοκιμή αλατισμού | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
Τα Πλεονεκτήματά Μας
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι πελάτες με 3+ χρόνια συνεργασίας
- Μικρή MOQ για τη διευκόλυνση της σταδιακής ανάπτυξης των επιχειρήσεων
- Τριετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση των ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για την υποστήριξη πελατών
Υπηρεσίες μας
- 24ωρος χρόνος απάντησης με άπταιστη αγγλική επικοινωνία
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Ευκαιρίες διανομής μοναδικών σχεδίων και επιλεγμένων μοντέλων
- Πλήρης προστασία των περιοχών πώλησης, των ιδεών σχεδιασμού και των ιδιωτικών πληροφοριών
- Ζωντανή εγγύηση για όλα τα προϊόντα
- Γρήγορη παράδοση: διαθέσιμο αποθεματικό για τα βασικά είδη, αμέσως αποστολή δειγμάτων, χονδρικές παραγγελίες εντός 7 εργάσιμων ημερών, OEM/ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών
Συχνές Ερωτήσεις
Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
3 χρόνια
Υποστηρίζετε το OEM & ODM;
Ναι, OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτα. Μπορούμε να προσαρμόσουμε τα χρώματα, τα μεγέθη και τα λογότυπα.
Είναι αδιάβροχο;
Ναι, είναι αδιάβροχο IP67 και λειτουργεί καλά έξω.
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται αμέσως μετά την πληρωμή, οι χύδην παραγγελίες εντός 7 εργάσιμων ημερών, οι παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Ποια πιστοποιητικά έχει το εργοστάσιό σας;
CE, ROHS, ISO9001, BV
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

