-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
PC Material 30mm 12V SMD2835 IP67 Αδιάβροχο Εύκαμπτο Φωτιστικό LED Σημείου
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-G3006M12-K1d |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 τμχ το μήνα |
| Λέξη-κλειδί | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου | LED Light Pactity | 6 LED |
|---|---|---|---|
| Τύπος LED | Epistar SMD2835 Led Point Light | Lighttype | LED |
| Ονομαστική ισχύς | 0.6W | τρύπα διατρήσεων | 30 χλστ |
| Τύπος αντικειμένου | Φω'τα σημείου | Μονάδα φωτισμού | 30lm |
| Βαθμός IP | IP67 | Διάρκεια ζωής | 30.000 Ώρες |
| Χρώμα που εκπέμπει | R/G/B | ||
| Επισημαίνω | Εύκαμπτο Φωτιστικό LED Σημείου,Πίνακας 3,IP67 φως σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων |
||
Φωτιστικό LED Σημείου Εύκαμπτο, Αδιάβροχο IP67, 30mm, 12V, SMD2835, Υλικό PC
Περιγραφή Προϊόντος
| Μοντέλο | XH-G3006M12 |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Σύστημα Ελέγχου | Μονό |
| Τύπος Αντικειμένου | Φωτιστικά Σημείου |
| Γωνία Θέασης | 120 ° |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.6W |
| Υλικό Σώματος Λάμπας | PC |
| Τάση Λειτουργίας | DC12V |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -20°~60° |
| Μέγεθος | 30mm |
| Διάρκεια Ζωής | 30.000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS EMC EPR |
| Χρώμα | RGB |
| Προστασία | IP67 |
| Κωδικός IC | DMX512 |
| OEM/ODM | Καλώς Ορίσατε |
Τα Πλεονεκτήματά μας
- Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας
- Περισσότεροι από 100 ξένοι πελάτες που συνεργάζονται με την εταιρεία μας για πάνω από 3 χρόνια
- Μικρό MOQ, βοηθώντας σας να συνεργαστείτε με την εταιρεία μας βήμα προς βήμα.
- Εγγύηση: 3 χρόνια εγγύηση, μόλις επιβεβαιώσουμε τα ελαττωματικά προϊόντα, θα δώσουμε νέα στους πελάτες στην επόμενη παραγγελία
- Επίλυση προβλημάτων για τους πελάτες απευθείας.
Οι Υπηρεσίες μας
- Απάντηση σε 24 ώρες
- Απαντήστε σε όλες τις ερωτήσεις σας σε άπταιστα Αγγλικά
- OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτα
- Προσφέρονται διανομές για το μοναδικό σας σχέδιο και ορισμένα από τα τρέχοντα μοντέλα μας
- Προστασία της περιοχής πωλήσεών σας, ιδέες σχεδιασμού και όλες οι ιδιωτικές σας πληροφορίες
- Παρέχετε εγγύηση εφ' όρου ζωής
- Γρήγορος χρόνος παράδοσης: Θα διατηρούμε απόθεμα για ορισμένη ποσότητα προϊόντων. Για παραγγελίες δειγμάτων, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μόλις λάβουμε την πληρωμή. Για μεγάλες παραγγελίες, συνήθως ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 εργάσιμων ημερών. Για παραγγελίες OEM και ODM, εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Επίδειξη προϊόντος
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
1. Ε: Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
Α: 2 Χρόνια
2. Ε: Υποστηρίζετε OEM & ODM;
Α: Ναι, πάνω από 18 χρόνια εμπειρίας
3. Ε: Μπορείτε να εκτυπώσετε την ετικέτα της εταιρείας μας και να την επικολλήσετε στο προϊόν για μένα;
Α: Ναι
4. Ε: Πόσο διαρκεί ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελίες δειγμάτων, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μόλις λάβουμε την πληρωμή.
Για μεγάλες παραγγελίες, συνήθως ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 εργάσιμων ημερών.
Για παραγγελίες OEM και ODM, εντός 15 εργάσιμων ημερών.

