Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
20mm DC5V RGB IP67 Αδιάβροχο φως LED ευέλικτο για εμπορικές εφαρμογές
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-G2001S05 (RGB)-J1e |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 τμχ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο | XH-G2001S05 (RGB)-J1e | Γωνία θέασης | 120° |
|---|---|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP67 | Όνομα προϊόντος | led point light |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ -60 ℃ | Θερμοκρασία χρώματος | RGB |
| Διάρκεια ζωής | 30.000 ώρες | Υλικό σώματος | Η/Υ |
| Rate Power | 0.3W | Εργασιακό Votlage | DC5V |
| Επισημαίνω | 20 mm φωτεινό σημείο LED,Εμπορικές εφαρμογές,IP67 φως σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντων
20mm DC5V RGB IP67 Αδιάβροχο φως LED ευέλικτο για εμπορικές εφαρμογές
Προδιαγραφή του προϊόντος
| Άρθρο | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Σχήμα | XH-G2001S05 ((RGB) -J1e |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 5V |
| Χρώμα της πηγής φωτός | Μονόχρωμο |
| Δύναμη | 0.3W |
| Τρόπος ελέγχου | DMX512 |
| Φωτεινή ροή | 6 χιλιοστά |
| Μέγεθος | 20*12,5 mm |
| Υλικό στέγασης | ΕΠ |
| Βάρος ανά λάμπα | 5.5 |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C-60°C |
| Μέση διάρκεια ζωής | > 30000 ώρες |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Κατηγορία ανάφλεξης | V-0 |
| Κατηγορία ηλεκτρικής ασφάλειας | IK10 |
| Δοκιμή αλατισμού | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
Τα Πλεονεκτήματά Μας
- Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας.
- Περισσότεροι από 100 ξένοι πελάτες που συνεργάζονται με την εταιρεία μας για περισσότερα από 3 χρόνια
- Μικρό MOQ, βοηθώντας σας να συνεργαστείτε με την εταιρεία μας βήμα προς βήμα
- Εγγύηση: 2 χρόνια εγγύηση, μόλις επιβεβαιώσουμε τα ελαττωματικά προϊόντα, θα δώσουμε νέα στα πελάτες με την ακόλουθη σειρά
- Λύση των προβλημάτων απευθείας για τους πελάτες
Υπηρεσίες μας
- Απαντάμε σε όλες τις ερωτήσεις μέσα σε 24 ώρες, με άπταιστη αγγλική.
- Οι υπηρεσίες OEM & ODM είναι θερμά ευπρόσδεκτες
- Σας προσφέρουμε ευκαιρίες διανομής για τα μοναδικά σας σχέδια και επιλέξτε υπάρχοντα μοντέλα.
- Η περιοχή πωλήσεών σας, οι ιδέες σχεδιασμού, και όλες οι προσωπικές πληροφορίες είναι πλήρως προστατευμένες
- Παρέχουμε εγγύηση ζωής σε όλα τα προϊόντα μας.
- Γρήγορη παράδοση: Διατηρούμε αποθέματα για τα βασικά στοιχεία. Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται αμέσως μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. Οι χύδην παραγγελίες συνήθως εκπληρώνονται εντός 7 εργάσιμων ημερών.Οι παραγγελίες OEM/ODM ολοκληρώνονται εντός 15 εργάσιμων ημερών
Συχνές Ερωτήσεις
Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
2 έτη
Υποστηρίζετε το OEM & ODM;
Ναι, OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτα. Μπορούμε να αλλάξουμε χρώματα, μεγέθη και λογότυπα.
Είναι αδιάβροχο;
Ναι, είναι αδιάβροχο IP67.
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Για παραγγελίες δειγμάτων, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μόλις λάβουμε την πληρωμή. Για μεγάλες παραγγελίες, συνήθως ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 εργάσιμων ημερών. Παραγγελίες OEM και ODM, εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Ποια πιστοποιητικά έχει το εργοστάσιό σας;
CE, ROHS, ISO9001, BV
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

