-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
IP67 Waterproof 3 LED RGB Pixel Light with 30,000 Hours Lifespan for Outdoor Holiday Decoration
| Εφαρμογή | Πρόσοψη Κτιρίου | Αξιολόγηση IP | IP67 |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση (Έτος) | 3 ετών | Τάση εισόδου (V) | 5V |
| Πηγή φωτός | LED | Διάρκεια ζωής (ώρες) | 30000 |
| Γωνία πτήσης | 120° | Υλικό σώματος | PVC+GLUE |
| Ισχύς λαμπτήρα | 0,3 | Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Item | G2001-Pxel LED light String |
| Model | G2001P05 |
| Storage Temperature | -40℃-60℃ |
| Operating Temperature | -40℃-60℃ |
| Color Rendering Index (Ra) | 80 |
| Viewing Angle | 120° |
| Power | 0.3W |
| Optical Attenuation | 1% |
| Working Voltage | DC 5V |
| Body Material | PVC + Glue |
| LED Type | 5050SMD 1cs |
| Size | 20*17.8mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS |
| Color | RGB |
| Protection | IP67 |
| Quantity per String | 50 pcs |
- OEM & ODM Services
- CE and RoHS Certified
- More than 20 years of experience
- Small MOQ with step-by-step cooperation
- 3-year warranty with replacement policy
- Fast delivery: 7 working days for standard orders, 15 days for OEM/ODM
- Direct problem-solving for customers
- 24-hour response time
- Fluent English communication
- OEM & ODM welcome
- Distributorship opportunities
- Protection of sales areas and design ideas
- Lifelong warranty
- Comprehensive after-sales support including installation guidance
We have over 20 years of experience designing and producing LED products worldwide. We offer custom-made LED products with free design services, supported by our own factory and dedicated R&D team.
3 Years
Sample orders ship immediately after payment; standard orders within 7 working days; OEM/ODM orders within 15 working days.
We have a professional QC team that ensures quality checks during every stage of the production process.
CE, ROHS, ISO9001, BV
Yes, we provide high-quality solutions for any quality issues that may arise.
Specialized in semiconductor illumination and lighting products, integrating designing, developing, manufacturing, and sales. We focus on application products in advertising and lighting areas, establishing long-term relationships with major advertisement material distributors.
With top technology talent, advanced management, and efficient staff, we strive to create well-known brands in the semiconductor illumination field. Our company is based on LED encapsulation and develops optimal lighting deployment solutions for various LED application fields.
Our extended product series include: LED modules for advertising lighting, specialized LED switch power supplies, LED RGB controllers, LED open signs, super LED straight lighting words, and related products.

