Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
DIY LED Point Light DC 5V IP67 Αδιάβροχο με διάρκεια ζωής 30.000 ωρών για διακοπές και σκληρό καιρό
Λεπτομέρειες
| Εφαρμογή | Πρόσοψη Κτιρίου | Αξιολόγηση IP | IP67 |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση (Έτος) | 3 ετών | Τάση εισόδου (V) | 5V |
| Πηγή φωτός | LED | Διάρκεια ζωής (ώρες) | 30000 |
| Γωνία πτήσης | 120° | Υλικό σώματος | PVC+GLUE |
| Ισχύς λαμπτήρα | 0,3 | Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Επισημαίνω | DIY LED φωτιστικό σημείο αδιάβροχο,5V συνεχής φωτεινό φάσμα LED,IP67 διάρκεια ζωής του φωτισμού σημείων LED |
||
Περιγραφή προϊόντων
DIY LED Point Light DC 5V PC Housing IP67 Αδιάβροχο για διακοπές
DIY LED Point Light DC 5V PC Σώμα IP67 Αξιολόγηση για διακοπές Ατμόσφαιρα Χρησιμοποίηση σκληρού καιρού
Προδιαγραφές προϊόντος
| Άρθρο | G2001-Pxel φως LED String |
| Σχήμα | G2001P05 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C-60°C |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C-60°C |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (Ra) | 80 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Δύναμη | 0.3W |
| Οπτική εξασθένιση | 1% |
| Εργασιακή τάση | Συνεχή 5V |
| Υλικό σώματος | PVC + κόλλα |
| Τύπος LED | 5050SMD 1cs |
| Μέγεθος | 20*17,8 mm |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS |
| Χρώμα | RGB |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Ποσότητα ανά χορδή | 50 τεμάχια |
Τα Πλεονεκτήματά Μας
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Πιστοποιημένο CE και RoHS
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας
- Μικρό MOQ με βήμα προς βήμα συνεργασία
- Εγγύηση 3 ετών με ταχεία αντικατάσταση
- Γρήγορη παράδοση: τα πρότυπα αποστέλλονται αμέσως, χονδρικές παραγγελίες εντός 7 ημερών, παραγγελίες προσαρμοσμένες εντός 15 ημερών
- Άμεση επίλυση προβλημάτων για τους πελάτες
Η Υπηρεσία μας
- Χρόνος απόκρισης 24 ωρών
- Πρακτική επικοινωνία στα αγγλικά
- OEM & ODM ευπρόσδεκτα
- Διαθέσιμη διανομή για μοναδικά σχέδια
- Προστασία των περιοχών πώλησης, των υποδειγμάτων και των ιδιωτικών πληροφοριών
- Δια βίου εγγύηση
- Πλήρης υπηρεσία μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης καθοδήγησης εγκατάστασης και τεχνικής υποστήριξης
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την παραγωγή προϊόντων LED παγκοσμίως.
Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
3 χρόνια
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται αμέσως μετά την πληρωμή. Οι χύδην παραγγελίες εντός 7 εργάσιμων ημερών. Οι παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Πώς ελέγχετε την ποιότητα του προϊόντος;
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα QC που εξασφαλίζει ποιοτικούς ελέγχους σε κάθε στάδιο της διαδικασίας παραγωγής.
Ποια πιστοποιητικά έχει το εργοστάσιό σας;
CE, ROHS, ISO9001, BV
Προσφέρετε υπηρεσία μετά την πώληση;
Ναι, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας που μπορεί να προκύψουν.
Η εταιρεία Shenzhen Xinhe Lighting Optoelectronics Co., Ltd.
- Ειδικεύεται σε προϊόντα φωτισμού και φωτισμού με ημιαγωγούς
- Ολοκληρωμένη διαχείριση σχεδιασμού, ανάπτυξης, παραγωγής και πωλήσεων
- Εστίαση στις εφαρμογές διαφήμισης και φωτισμού με μακροπρόθεσμες σχέσεις με διανομείς
- Προηγμένη τεχνολογία και διαχείριση δημιουργίας γνωστών εμπορικών σημάτων στον τομέα του ημιαγωγού φωτισμού
- Εμπειρογνωμοσύνη στον τομέα της ενσωμάτωσης LED και των βέλτιστων λύσεων ανάπτυξης φωτισμού
- Η γκάμα προϊόντων περιλαμβάνει μονάδες LED για διαφημιστικό φωτισμό, εξειδικευμένες πηγές ηλεκτρικής ενέργειας LED, ελεγκτές RGB, ανοικτές πινακίδες LED και συναφή προϊόντα
Συνιστώμενα προϊόντα

