-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
30mm DC12V SMD3535 IP67 Waterproof LED Point Light PC Material Flexible Lighting
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-K3003M12-A1b |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 τμχ το μήνα |
| Λέξη-κλειδί | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου | LED Light Pactity | 3 LED |
|---|---|---|---|
| Τύπος LED | Epistar SMD3535 Led Point Light | Lighttype | LED |
| Ονομαστική ισχύς | 0.6W | τρύπα διατρήσεων | 30 χλστ |
| Τύπος αντικειμένου | Φω'τα σημείου | Μονάδα φωτισμού | 18LM |
| Βαθμός IP | IP67 | Διάρκεια ζωής | 30.000 Ώρες |
| Χρώμα που εκπέμπει | R/G/B | ||
| Επισημαίνω | 30mm waterproof LED point light,DC12V SMD3535 LED light,flexible PC material LED lighting |
||
30mm DC12V SMD3535 IP67 Waterproof LED Point Light PC Material Flexible Lighting
Product Description
| Model | XH-K3003M12-A1b |
| Warranty | 3 Years |
| Control System | Single |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Power Dissipation | 0.6W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC12V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient temperature | -20°~60° |
| Size | 30mm |
| Lifespan | 30,000hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | R/G/B |
| Protection | IP67 |
| IC Code | SINGLE |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- We have more than 20 years’ experience
- More than 100 foreign customers which have cooperated with our company for more than 3 years
- Small MOQ, helping you to cooperate with our company step by step.
- Warranty: 3 years warranty, as soon as we confirm the defective products,we will give new ones to customers in the following order
- Solving the problems for customers directly.
Our Services
- Replied in 24hrs
- Answer all your enquires in fluent English
- OEM & ODM are welcome
- Distributoership are offered for your unique design and some our current models
- Protection of your sales area, ideas of design and all your private informaton
- Provide lifelong warranty
- Fast delivery time: We will keep stock for some quantity of products;For samples orders,we can send out the products as soon as we get the payment;For big orders,usually the delivery time is within 7 working days;OEM and ODM orders,within 15 working days.
Product show
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1. Q: How long is the warranty period?
A: 3 Years
2. Q: Do you support OEM & ODM?
A: Yes, more than 18 years' exprience
3. Q: Can you print our company label and stick it to the product for me?
A: Yes
4. Q: How long is the delivery time?
A: For sample orders, we can send out the products as soon as we get the payment;
For big orders, usually the delivery time is within 7 working days;
OEM and ODM orders, within 15 working days.

