Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
50mm High Brightness LED Pixel Lights IP67 Waterproof For Building Facade Landscape Decoration
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-K5006P24 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Εργαζόμενος | DC24V | Κλάση IP | IP67 |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή προϊόντος | Εσωτερικός/υπαίθριος φωτισμός | Ισχύς σε βάτ | 1,5 W |
| Όνομα στοιχείου | led point light | Σύστημα Ελέγχου | DMX512 |
| Lighttype | Σημείο φωτός | Προϊόν NMAE | XH-K5006 |
| Πηγή φωτός Led | SMD3535 |
Περιγραφή προϊόντων
50mm High Brightness LED Pixel Lights - IP67 Waterproof for Building Facade & Landscape Decoration
High-brightness IP67 waterproof LED point lights built with precision lenses, perfectly designed for commercial storefront decoration and crowd attraction. With a 50mm diameter and dimmable RGB color-changing effect, these ambient lights support both indoor and outdoor installation. Ideal for holiday decoration, tent styling, and customized lighting projects.
Technical Specifications
| Model Name | XH-K5006P24 |
|---|---|
| Size | 50mm |
| Power | 1.5W |
| Work Voltage | DC24V |
| Color | RGB |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| Lifespan | 30000h |
Our Advantages
- 20+ years in LED production
- 100+ long-term global clients (3+ years cooperation)
- Low & flexible MOQs for your business growth
- 3-year warranty + fast replacement
- Quick after-sales support for all inquiries
Our Services
- 24/7 online inquiry reply
- Professional dedicated English service
- Full OEM & ODM customization service
- Open for standard & exclusive design distribution cooperation
- Sales territory, copyright and business privacy fully protected
- Lifetime trusted after-sales support
- Fast turnaround: 7-day samples, 15-day OEM/ODM orders
Frequently Asked Questions
Is it OK to print my logo on LED light product?
Yes. Please inform us formally before production and confirm the design first based on our sample.
Can I have a sample order for LED light?
Yes, we welcome sample orders to test and check quality. Mixed samples are acceptable.
Do you have any MOQ limit for LED light order?
Low MOQ, 1 piece for sample checking is available.
What about the lead time?
Sample needs 1-3 days, mass production time needs 1-2 weeks.
How to proceed an order for LED light?
- Firstly let us know your requirements or application
- Secondly we quote according to your requirements or our suggestions
- Thirdly customer confirms the samples and places deposit for formal order
- Fourthly we arrange the production
How do you ship the goods and how long does it take to arrive?
We usually ship by DHL, UPS, FedEx or TNT. It usually takes 3-7 days to arrive. Airline and sea shipping also optional.
Product Images
Συνιστώμενα προϊόντα

