Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
Αδιάβροχο 80mm LED Point Light. IP67, RGBY χρώματα, Σώμα για εξωτερικό φωτισμό κτιρίων.
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-K8012M24 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Εργαζόμενος | DC24V | Εφαρμογή προϊόντος | Εσωτερικός/υπαίθριος φωτισμός |
|---|---|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | DMX512 | Προϊόν NMAE | XH-K8012M24 |
| Lighttype | Σημείο φωτός | Γωνία | 120 |
| Όνομα προϊόντος | led point light | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| LED | SMD 3535 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ | Κλάση IP | IP67 |
Περιγραφή προϊόντων
IP67 50mm Υψηλή φωτεινότητα LED σημειακά φώτα Αδιάβροχα RGBY φωτισμός τοπίου με στερέωμα υπολογιστή
IP67 80mm Υψηλή φωτεινότητα LED σημειακά φώτα Αδιάβροχα RGBY φωτισμός τοπίου με στερέωμα υπολογιστή
Τεχνικές προδιαγραφές
| Όνομα μοντέλου | XH-K8012M24 |
|---|---|
| Μέγεθος | 80 χιλιοστά |
| Δύναμη | 2.5W |
| Δραστηριακή τάση | DC24V |
| Χρώμα | Ε/Γ/Β |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αξονική ράβδος | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | ΕΠ |
| Εποχή ζωής | 30000 ώρες |
Τα Πλεονεκτήματά Μας
- Παρασκευάζουμε LED για πάνω από 20 χρόνια, με περισσότερους από 100 πελάτες παγκοσμίως που μας εμπιστεύονται για 3+ χρόνια.Για να βοηθήσουμε την επιχείρησή σας να αναπτυχθεί, προσφέρουμε χαμηλές, ευέλικτες MOQ.και η ομάδα μας μετά την πώληση είναι πάντα έτοιμη να βοηθήσει με τυχόν ερωτήσεις ή προβλήματα..
Υπηρεσίες μας
- Προσφέρουμε 24/7 online απάντηση για όλα τα ερωτήματά σας.Η ομάδα μας παρέχει αφοσιωμένη και επαγγελματική αγγλική εξυπηρέτηση.Μπορούμε να προσαρμόσουμε πλήρεις λύσεις OEM και ODM για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας.Οι δυνατότητες συνεργασίας είναι διαθέσιμες για τα τυποποιημένα προϊόντα και την αποκλειστική διανομή σχεδίων.Προστατεύουμε πλήρως την περιοχή πωλήσεών σας, τα πνευματικά δικαιώματα σχεδιασμού και το εμπορικό απόρρητο.Θα απολαύσετε μια αξιόπιστη υποστήριξη μετά την πώληση.Διασφαλίζουμε γρήγορο χρόνο παράδοσης: τα δείγματα είναι έτοιμα σε 7 εργάσιμες ημέρες, οι παραγγελίες OEM / ODM ολοκληρώνονται σε 15 εργάσιμες ημέρες.
Συχνές Ερωτήσεις
Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για το φως LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να ελέγξουμε την ποιότητα.
Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Χαμηλή MOQ, 1 κομμάτι για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
- Πρώτα πείτε μας τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας
- Δεύτερον, προτείνουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
- Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία
- Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες για να φτάσει.
Εικόνες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
Συνιστώμενα προϊόντα

