Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
24V IP67 Αδιάβροχο RGBW LED Σημειακό Φωτιστικό 50mm Εξωτερικού Χώρου Pixel Φωτιστικό για Διακόσμηση Κτιρίων
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS |
| Αριθμό μοντέλου | ΧΧ-Κ5012Π24 ((RGBW) -A1b |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι/ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 7-25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ/μήνα |
Λεπτομέρειες
| Εφαρμογή | Πρόσοψη Κτιρίου | Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση (Έτος) | 3 ετών | Σύστημα Ελέγχου | DMX512 |
| Εξουσία | 3.5W | Μέγεθος | 50 |
| Λυχνία | SMD3535 | Γωνία θέασης | 120° |
| Βαθμός IP | IP67 Αδιάβροχο | Πιστοποίηση | CE, ROHS EMC EPR |
Περιγραφή προϊόντων
24V IP67 Αδιάβροχα RGBW LED σημειακά φώτα 50mm PC Εξωτερικά φώτα προσόψεως Φώτα Pixel για διακόσμηση κτιρίων
Υψηλής ποιότητας φωτιστικά σημείων LED 50mm RGBW που έχουν σχεδιαστεί για εξωτερική διακόσμηση προσόφων κτιρίων με ανθεκτική σε νερό βαθμολογία IP67 και ανθεκτική κατασκευή PC.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Σχήμα | ΧΧ-Κ5012Π24 ((RGBW) -A1b |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | ΡΓΜΒ |
| Τύπος στοιχείου | Σημαντικά φώτα |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Καταπολέμηση της εξουσίας | 3.5W |
| Φωτήρας | SMD3535 |
| Εργασιακή τάση | DC24V |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°C έως 60°C |
| Μέγεθος | 50 χιλιοστά |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS EMC EPR |
| Χρώμα | ΡΓΜΒ |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Κωδικός IC | DMX512 |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
Τα Πλεονεκτήματά Μας
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι πελάτες με 3+ χρόνια συνεργασίας
- Μικρή MOQ για τη διευκόλυνση της σταδιακής ανάπτυξης των επιχειρήσεων
- Τριετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση των ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για την υποστήριξη πελατών
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την παραγωγή προϊόντων LED παγκοσμίως.Υποστηρίζεται από το δικό μας εργοστάσιο και αφιερωμένη ομάδα R & D για να καλύψει τις διαφορετικές ανάγκες των πελατών.
Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
3 χρόνια
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται αμέσως μετά την πληρωμή. Οι χύδην παραγγελίες παραδίδονται συνήθως εντός 7 εργάσιμων ημερών. Οι παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Πώς ελέγχετε την ποιότητα του προϊόντος;
Διατηρούμε μια επαγγελματική ομάδα ελέγχου ποιότητας που διενεργεί ελέγχους ποιότητας σε κάθε στάδιο της παραγωγικής διαδικασίας.
Προσφέρετε υπηρεσία μετά την πώληση;
Ναι, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για οποιαδήποτε προβλήματα ποιότητας που μπορεί να προκύψουν.
Υπηρεσίες μας
- Χρόνος απόκρισης 24 ωρών
- Πρακτική επικοινωνία στα αγγλικά για όλες τις ερωτήσεις
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Ευκαιρίες διανομής για μοναδικά σχέδια και τρέχοντα μοντέλα
- Προστασία των περιοχών πώλησης, ιδεών σχεδιασμού και ιδιωτικών πληροφοριών
- Παρέχεται ισόβια εγγύηση
- Γρήγορη παράδοση με διατηρημένα επίπεδα αποθεμάτων
Γκαλερί προϊόντων
Προφίλ εταιρείας
Η Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co., Ltd. ιδρύθηκε το 2004 και είναι επαγγελματίας εδώ και 20 χρόνια.Επικεντρώνουμε την παροχή ανεξάρτητων δικαιωμάτων πνευματικής ιδιοκτησίας για πηγές φωτός ως βασική μας δραστηριότηταΗ εταιρεία προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού σχεδίων, της έρευνας και ανάπτυξης προϊόντων, του προϋπολογισμού μηχανικής, της κατασκευής έργων,και καθοδήγηση επί τόπου για έργα φωτισμού αρχιτεκτονικού τοπίου και διαφήμισηςΜε έδρα την Ειδική Οικονομική Ζώνη του Σενζέν της Κίνας, με παγκόσμια επιχειρηματική κάλυψη, καινοτομούμε για να βελτιώσουμε την ποιότητα, να οικοδομήσουμε το εμπορικό μας σήμα με ακεραιότητα και να κερδίσουμε σεβασμό μέσω της υπηρεσίας.Ακολουθούμε την εταιρική φιλοσοφία της ποιότητας πρώτα και της υπηρεσίας πρώτα για να δημιουργήσουμε αξία για τους πελάτεςΜε την προηγμένη διαχείριση των επιχειρήσεων και τις αποτελεσματικές ομάδες των υπαλλήλων, συνεργαζόμαστε ειλικρινά με τους πελάτες για να επιτύχουμε καταστάσεις κέρδους-κέρδους για την κοινωνία, τους πελάτες και τον εαυτό μας,δημιουργώντας από κοινού το μέλλον των εφαρμογών φωτισμού LED!
Συνιστώμενα προϊόντα

