-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
24V IP67 Αδιάβροχο 50mm LED Point Light με έλεγχο DMX512 για εξωτερικό φωτισμό προσόφων
| Εφαρμογή | Πρόσοψη Κτιρίου | Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση (Έτος) | 3 ετών | Σύστημα Ελέγχου | DMX512 |
| Βαθμός IP | IP67 Αδιάβροχο | Εξουσία | 1,2 W |
| Μέγεθος | 50*17,7 | Λυχνία | SMD3535 |
| Γωνία θέασης | 120° | Πιστοποίηση | CE, ROHS EMC EPR |
| Σχήμα | XH-K5006M24-A1b |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | R/G/B/2000-6500K |
| Τύπος στοιχείου | Σημαντικά φώτα |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Καταπολέμηση της εξουσίας | 1.2W |
| Φωτήρας | SMD3535 |
| Εργασιακή τάση | DC24V |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°~60° |
| Μέγεθος | 50 χιλιοστά |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS EMC EPR |
| Χρώμα | RGB |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
| Κωδικός IC | DMX512 |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
- Πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι πελάτες με 3+ χρόνια συνεργασίας
- Μικρή MOQ για τη διευκόλυνση της σταδιακής ανάπτυξης των επιχειρήσεων
- Τριετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση των ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για την υποστήριξη πελατών
- Χρόνος απόκρισης 24 ωρών
- Πρακτική επικοινωνία στα αγγλικά για όλες τις ερωτήσεις
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- Ευκαιρίες διανομής για μοναδικά σχέδια και τρέχοντα μοντέλα
- Προστασία των περιοχών πώλησης, των σχεδιαστικών ιδεών και των ιδιωτικών πληροφοριών
- Δια βίου εγγύηση
- Γρήγορη παράδοση: διαθέσιμο αποθεματικό για δείγματα και χύδην παραγγελίες (7-15 εργάσιμες ημέρες)
Η Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co., Ltd. ιδρύθηκε το 2004 και είναι επαγγελματίας πάροχος φωτισμού LED για 20 χρόνια.Η εταιρεία ειδικεύεται σε ανεξάρτητα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας για πόντιες φωτεινές πηγές και υποστηρίζει άλλα φωτιστικάΠροσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού σχεδίου, της έρευνας και ανάπτυξης προϊόντων, του προϋπολογισμού μηχανικής, της κατασκευής έργων και της καθοδήγησης επί τόπου για έργα αρχιτεκτονικού τοπίου και διαφημιστικού φωτισμού.
Με έδρα την Ειδική Οικονομική Ζώνη του Shenzhen της Κίνας, με παγκόσμια επιχειρηματική κάλυψη, καινοτομούμε για να βελτιώσουμε την ποιότητα, να οικοδομήσουμε το εμπορικό μας σήμα με ακεραιότητα και να κερδίσουμε σεβασμό μέσω εξαιρετικής υπηρεσίας.Η εταιρεία ακολουθεί την εταιρική φιλοσοφία "πρώτη ποιότητα και πρώτη υπηρεσία" για τη δημιουργία αξίας για τους πελάτεςΜε την προηγμένη διαχείριση της επιχείρησης και τις αποτελεσματικές ομάδες των εργαζομένων, συνεργαζόμαστε ειλικρινά με τους πελάτες για να επιτύχουμε αποτελέσματα κέρδους-κέρδους για την κοινωνία, τους πελάτες και τον εαυτό μας,ενώ από κοινού προωθούν το μέλλον των εφαρμογών φωτισμού LED.

