Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
IP67 Αδιάβροχη εξωτερική οθόνη LED Mesh P12.5 Πλήρης χρώματος RGB ευέλικτη κουρτίνα για διαφήμιση εμπορικού κέντρου
Λεπτομέρειες
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη LED Mesh | Χρήση | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια | Μέγεθος | 25 mm |
| Υλικό | Η/Υ | Μάρκα | Θαύμα φασόλι |
| Διάρκεια ζωής | 30000 | Μέθοδος Εγκατάστασης | Προαιρετικό για τοίχο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 C~+60 | Χρώμα | RGB |
Περιγραφή προϊόντων
Αδιάβροχη εξωτερική οθόνη LED Mesh IP67 P12.5 Full Color Flexible Curtain SMD3535 για χρήση σε εμπορικά κέντρα
Υψηλής απόδοσης εξωτερική οθόνη LED Mesh με αδιαβροχοποίηση IP67, ευέλικτο σχεδιασμό κουρτίνας και τεχνολογία SMD3535 πλήρους χρώματος. Ιδανική για εμπορικά κέντρα, καταστήματα λιανικής και εφαρμογές εξωτερικής διαφήμισης.
Προδιαγραφές
| Εφαρμογή | Εξωτερικός χώρος |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τύπος Οθόνης | LED |
| Αναλογία Εικόνας | Άλλο |
| Διαχείριση Απομακρυσμένης Συσκευής | Διαχείριση Απομακρυσμένου Περιεχομένου |
| Τόπος Προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Pixels | 125mm |
| Προδιαγραφή | Video Wall |
| Pixel Pitch | P125 |
| Υλικό | PC |
| Διάμετρος | 25mm |
| Χρώμα | RGB |
| Τάση | DC12V |
| Τύπος Προμηθευτή | ODM, OEM |
| Μέθοδος Ελέγχου | Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Τοποθέτησης | Εξωτερικός χώρος, Τοίχος |
| Περιβάλλον Χρήσης | Εξωτερικός χώρος |
| Αριθμός Μοντέλου | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πυκνότητα Pixel | 64τμχ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃~60℃ |
| Διάρκεια Ζωής (Ώρες) | 30000h |
| Βαθμολογία IP | IP67 |
| OEM/ODM | Καλώς ορίσατε |
Πλεονεκτήματα
- Πάνω από 18 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
- Περισσότεροι από 100 μακροχρόνιοι ξένοι πελάτες με συνεργασία 3+ ετών
- Μικρό MOQ για διευκόλυνση σταδιακής επιχειρηματικής ανάπτυξης
- Εγγύηση 3 ετών με άμεση αντικατάσταση ελαττωματικών προϊόντων
- Άμεση προσέγγιση επίλυσης προβλημάτων για την υποστήριξη πελατών
Οι Υπηρεσίες μας
- 24ωρη ανταπόκριση
- Εύκολη επικοινωνία στα Αγγλικά για όλες τις ερωτήσεις
- Διαθέσιμες υπηρεσίες OEM & ODM
- Ευκαιρίες διανομής για μοναδικά σχέδια και τρέχοντα μοντέλα
- Προστασία περιοχών πωλήσεων, εννοιών σχεδιασμού και ιδιωτικών πληροφοριών
- Δια βίου υποστήριξη εγγύησης
- Ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης καθοδήγησης εγκατάστασης και υποστήριξης λογισμικού
Συχνές Ερωτήσεις
Γιατί να μας επιλέξετε;
Έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την παραγωγή προϊόντων LED για παγκόσμιους πελάτες. Προσφέρουμε προσαρμοσμένα προϊόντα LED με δωρεάν υπηρεσίες σχεδιασμού, υποστηριζόμενα από το δικό μας εργοστάσιο και αφοσιωμένη ομάδα έρευνας και σχεδιασμού για να καλύψουμε τις ποικίλες ανάγκες των πελατών.
Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
3 Χρόνια
Πόσο διαρκεί ο χρόνος παράδοσης;
Οι παραγγελίες δειγμάτων αποστέλλονται αμέσως μετά την πληρωμή. Οι μαζικές παραγγελίες παραδίδονται συνήθως εντός 7 εργάσιμων ημερών. Οι παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών.
Προσφέρετε εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Ναι, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας για τυχόν ζητήματα ποιότητας που μπορεί να προκύψουν.
Επίδειξη Προϊόντος
Εταιρεία
Συνιστώμενα προϊόντα

