-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
50mm IP67 Waterproof RGBW LED Pixel Light with DMX512 Control for Outdoor Building Facade Decoration
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS |
| Αριθμό μοντέλου | ΧΧ-Κ5012Π24 ((RGBW) -A1b |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι/ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 7-25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ/μήνα |
| Εφαρμογή | Πρόσοψη Κτιρίου | Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
|---|---|---|---|
| Εγγύηση (Έτος) | 3 ετών | Σύστημα Ελέγχου | DMX512 |
| Βαθμός IP | IP67 Αδιάβροχο | Εξουσία | 3.5W |
| Μέγεθος | 50 | Λυχνία | SMD3535 |
| Γωνία θέασης | 120° | Πιστοποίηση | CE, ROHS EMC EPR |
| Model | XH-K5012P24(RGBW)-A1b |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Color Temperature | RGBW |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120° |
| Power Dissipation | 3.5W |
| Lamp Type | SMD3535 |
| Working Voltage | DC24V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°C to 60°C |
| Size | 50mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGBW |
| Protection Rating | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
- Over 20 years of industry experience
- Long-term partnerships with 100+ international customers
- Small MOQ with progressive cooperation approach
- 3-year warranty with prompt replacement service
- Direct problem-solving support for customers
- 24-hour response time
- Fluent English communication
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities
- Protection of sales areas and design ideas
- Confidentiality of private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery with maintained stock levels
Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co., Ltd. was established in 2004 and has been a professional lighting manufacturer for 20 years. We specialize in providing independent intellectual property rights for point light sources as our core business, along with comprehensive support services for other lighting fixtures.
Our company offers complete solutions including scheme design, product research and development, engineering budgeting, project construction, and on-site guidance for architectural landscape and advertising lighting projects. Based in Shenzhen Special Economic Zone, China, our business operations cover global markets.
We innovate to improve quality, build our brand with integrity, and earn respect through exceptional service. Our corporate philosophy始终坚持"quality first and service first" to create maximum value for our customers. With advanced enterprise management and efficient employee teams, we cooperate sincerely with customers to achieve win-win outcomes for society, customers, and ourselves, while jointly advancing the future of LED lighting applications.

