-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
30mm IP67 Waterproof RGB LED Point Light For Outdoor Building And Stage Lighting
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-Z3003P12 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
| Εργαζόμενος | DC24V | Εφαρμογή προϊόντος | Εσωτερικός/υπαίθριος φωτισμός |
|---|---|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | DMX512 | Προϊόν NMAE | XH-Z3003P12 |
| Lighttype | Σημείο φωτός | Γωνία | 120 |
| Όνομα προϊόντος | led point light | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| LED | SMD 5050 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ | Κλάση IP | IP67 |
| Επισημαίνω | 30mm waterproof RGB LED point light,IP67 outdoor LED stage lighting,RGB LED building light with warranty |
||
| Model Name | XH-Z3003P12 |
|---|---|
| Size | 30mm |
| Power | 0.75W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | rgb |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| Lifespan | 30000h |
With over 20 years of professional LED manufacturing experience, we have built long-term partnerships with more than 100 global clients, all having trusted our brand for over three years.
We support low and flexible MOQs to help you expand your business easily. Every product is backed by a 3-year warranty, with fast replacement service for defective goods. Our professional after-sales team always provides timely support to solve your questions and problems efficiently.
- We offer 24/7 online response for all your inquiries.
Our team delivers dedicated and professional one-on-one English service.We can tailor full OEM and ODM solutions to meet your demands.Partnership opportunities are available for standard items and exclusive design distribution.We fully protect your sales area, design copyright and commercial confidentiality.You will enjoy lifetime reliable after-sales assistance.We ensure fast lead time: samples ready in 7 working days, OEM/ODM orders finished in 15 working days.
- Firstly let us know your requirements or application
- Secondly we quote according to your requirements or our suggestions
- Thirdly customer confirms the samples and places deposit for formal order
- Fourthly we arrange the production
![]()
![]()
![]()

