Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
40 mm DC24V RGB LED Point Light κατάλληλο για ενσωμάτωση με τηλεχειριζόμενη διαχείριση φωτισμού
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE ROHS EPR FCC |
| Αριθμό μοντέλου | Xh-K4006P24 (RGB) - A1b |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 τμχ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Πηγή φωτός | LED | Πιστοποίηση | CE FCC EPR ROHS |
|---|---|---|---|
| Τάση εισόδου (V) | DC24V | Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
| Χρώμα που εκπέμπει | RGB | Διάρκεια ζωής (ώρα) | 30000H |
| Ισχύς λαμπτήρα | 1,5 W | Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -20-60 |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρα (lm) | 35 χιλιοστά | Εφαρμογή | Διακόσμηση |
| Όνομα προϊόντος | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
Περιγραφή προϊόντων
40 mm DC24V RGB LED σημείο φωτός
Επαγγελματικό σημείο φωτισμού LED 40mm DC24V RGB σχεδιασμένο για απρόσκοπτη ενσωμάτωση με συστήματα διαχείρισης τηλεφωτισμού.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Άρθρο | LED έξυπνο Pixel |
|---|---|
| Σχήμα | XH-K4006P24 ((RGB) -A1b |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C - 60°C |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C - 60°C |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Δύναμη | 1.5W |
| Εργασιακή τάση | DC24V |
| Πηγή τσιπ | SMD3535 |
| Υλικό σώματος | ΕΠ |
| Μέγεθος | 40 χιλιοστά |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Χρώμα | Μεταβλητό |
| Προστασία. | Διάκριση IP67 |
Πλεονεκτήματα της εταιρείας
- Υπηρεσίες OEM & ODM διαθέσιμες
- 18+ χρόνια εξειδικευμένης εμπειρίας σε υδατοασφαλείς οδηγούς LED
- 50+ μακροπρόθεσμοι διεθνείς πελάτες με 3+ χρόνια συνεργασίας
- Μικρή MOQ για τη διευκόλυνση της σταδιακής ανάπτυξης των επιχειρήσεων
- Τριετής εγγύηση με άμεση αντικατάσταση των ελαττωματικών προϊόντων
- Γρήγορη παράδοση: ταυτόχρονη αποστολή δειγμάτων, χονδρικές παραγγελίες εντός 7 εργάσιμων ημερών, OEM/ODM εντός 15 εργάσιμων ημερών
- Προσέγγιση απευθείας λύσης προβλημάτων πελατών
Γκαλερί προϊόντων
Συχνές Ερωτήσεις
Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
3 χρόνια
Υποστηρίζετε το OEM & ODM;
Ναι, με περισσότερα από 18 χρόνια εμπειρίας
Μπορείς να εκτυπώσεις την ετικέτα της εταιρείας μας και να την κολλήσεις στο προϊόν;
- Ναι, ναι.
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Για παραγγελίες δειγμάτων: αποστολή αμέσως μετά την πληρωμή
Για παραγγελίες χύδην: εντός 7 εργάσιμων ημερών
Για παραγγελίες OEM και ODM: εντός 15 εργάσιμων ημερών
Για παραγγελίες χύδην: εντός 7 εργάσιμων ημερών
Για παραγγελίες OEM και ODM: εντός 15 εργάσιμων ημερών
Συνιστώμενα προϊόντα

