-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
IP67 Waterproof 30mm RGB LED Pixel Light And Perfect For Stage And Building Facade Lighting
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-Z3006M12 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
| Εργαζόμενος | DC12V | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|---|---|
| Κλάση IP | IP67 | Υλικό σώματος | Η/Υ |
| Μονάδα φωτισμού | 20LM | ΚΑΛΥΜΜΑ | Διαυγές και γαλακτώδες λευκό κάλυμμα ομίχλης |
| Λειτουργία | διακοσμητικός | Μέγεθος | 30 χλστ |
| Πηγή τσιπς | SMD2835 | Γωνία | 120 |
| Επισημαίνω | IP67 waterproof RGB LED pixel light,30mm LED point light for stage,RGB LED facade lighting waterproof |
||
| Model Name | XH-Z3006M12 |
|---|---|
| Size | 30mm |
| Power | 0.6W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | rgb |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| Lifespan | 30000h |
We are an LED manufacturer with 20+ years of experience, serving over 100 global loyal clients for more than 3 years.
We provide low and flexible MOQs to support your business growth. All items enjoy a 3-year warranty and quick replacement for faulty products. Our after-sales team responds promptly to any inquiries and technical issues.
- We offer 24/7 online response for all your inquiries.
Our team delivers dedicated and professional one-on-one English service.We can tailor full OEM and ODM solutions to meet your demands.Partnership opportunities are available for standard items and exclusive design distribution.We fully protect your sales area, design copyright and commercial confidentiality.You will enjoy lifetime reliable after-sales assistance.We ensure fast lead time: samples ready in 7 working days, OEM/ODM orders finished in 15 working days.
- Firstly let us know your requirements or application
- Secondly we quote according to your requirements or our suggestions
- Thirdly customer confirms the samples and places deposit for formal order
- Fourthly we arrange the production
![]()
![]()
![]()

