Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
DC36V 40MM IP67 LED Point Light lighting solution for commercial applications
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE ROHS EPR FCC |
| Αριθμό μοντέλου | XH-K4006P36(RGB)-A1b |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1000 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 τμχ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Πηγή φωτός | LED | Πιστοποίηση | CE FCC EPR ROHS |
|---|---|---|---|
| Τάση εισόδου (V) | DC36V | Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
| Χρώμα που εκπέμπει | RGB | Διάρκεια ζωής (ώρα) | 30000H |
| Ισχύς λαμπτήρα | 1,5 W | Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -20-60 |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρα (lm) | 35 χιλιοστά | Εφαρμογή | Διακόσμηση |
| Όνομα προϊόντος | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
Περιγραφή προϊόντων
DC36V 40MM IP67 LED Point Light
Product Specifications
| Item | Led Smart Pixel |
|---|---|
| Model | XH-K4006P36(RGB)-A1b |
| Storage Temperature | -20℃-60℃ |
| Operating Temperature | -20℃-60℃ |
| Viewing Angle | 120° |
| Power | 1.5W |
| Working Voltage | DC36V |
| Chip Source | SMD3535 |
| Body Material | PC |
| Size | 40mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Color | Changeable |
| Protection | IP67 |
Company Advantages
- OEM & ODM services available
- More than 18 years of experience, specialized in waterproof LED drivers
- Over 50 foreign customers with 3+ years of continuous cooperation
- Small MOQ, enabling step-by-step partnership development
- 3-year warranty with immediate replacement of defective products
- Fast delivery: stock available for samples and standard orders (7 working days), OEM/ODM orders within 15 working days
- Direct problem-solving support for customers
Product Gallery
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
3 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years of experience
Can you print our company label and stick it to the product?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders, we ship immediately after payment confirmation. For standard orders, delivery within 7 working days. For OEM and ODM orders, within 15 working days.
Συνιστώμενα προϊόντα

