-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
25mm RGB LED Point Light IP67 Waterproof High Brightness Stage Festival Decorative Light for Wedding Party Building Outdoor Atmosphere Lighting
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS EPR |
| Αριθμό μοντέλου | XH-H2501M12 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1 τεμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ το μήνα |
| Ισχύς σε βάτ | 0.3W | Τύπος LED | SMD 3535 |
|---|---|---|---|
| θερμοκρασία | -20°C έως 60°C | Χρώμα | κρύο άσπρο ζεστό λευκό κόκκινο γαλάζιο |
| Υλικά κελύφους | Η/Υ | Χρήση | Εξωτερικό και Εσωτερικό Κτίριο |
| Ελεγχος | DMX512 | Αξιολόγηση IP | IP67 |
| Item | LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-H2501M12 |
| Size | 25mm |
| Power | 0.3W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | R/G/B |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
We are a professional LED manufacturer with over 20 years of industry experience.
A total of 100+ overseas clients have established long stable cooperation with our factory.
Reasonable and flexible MOQ policy enables your business development with lower risk.
All goods are backed by a 3-year warranty, along with rapid replacement for any defective goods.
Our dedicated after-sales staff provides instant and effective solutions for all your concerns.
- All inquiries replied within 24 hours.
- Fluent English communication guaranteed.
- Flexible OEM & ODM services provided.
- Distribution partnership for classic and exclusive designs.
- Sales area, design and privacy fully protected.
- Lifetime warranty service supported.
- Quick delivery: samples & standard orders in 7 days, OEM/ODM orders in 15 days.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

