Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ digital rgb led pixels ] Αντιστοιχία 112 προϊόντα.
0.8w το οδηγημένο Dmx εικονοκύτταρο 12V 3Leds φασολιών θαύματος στεγανοποιεί 30mm Rgb
| Αριθμό μοντέλου: | rgb εικονοκύτταρο 30mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 48 PC/σειρά |
| SMD: | 3535 |
Οδηγημένα φω'τα IP67 εικονοκυττάρου σημείου DC12V 3535RGB 0.8W για την οικοδόμηση
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, πρόσοψη οικοδόμησης |
|---|---|
| Ελεγκτής: | Προσπελάσιμο Rgb οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
| Τύπος ολοκληρωμένου κυκλώματος: | UCS1903/UCS512 |
Χτίζοντας το σημείο ελαφρύ DC24V 40mm εικονοκυττάρου των οδηγήσεων διασκέδασης φως σημείου των υπαίθριων ψηφιακών οδηγήσεων
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | SMD3535 |
|---|---|
| Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Ucs 512 |
| Εφαρμογή: | HOTEL/Building |
ελαφριά γωνία εξέτασης ° 0.3 Watt εικονοκυττάρου των RGB XH6897 οδηγήσεων 12mm 5V IP67 130
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Eco - φιλικό σημάδι που ανάβει την ελαφριά 0.3Watt των ψηφιακών οδηγήσεων ΕΜΒΎΘΙΣΗ εικονοκυττάρου
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Χρώμα που προγραμματίζει το RGB οδηγημένο σημείο ελαφρύ 12mm 5v 12lm ενέργεια - αποταμίευση
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Εικονοκύτταρο των ελέγξιμων οδηγήσεων ελαφρύ ψηφιακό RGB DC24V 6smd 5050 IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
DC5V εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων ενότητα 12mm WS2811 των ψηφιακών οδηγήσεων εικονοκυττάρου για το φως υπαίθριων σημαδιών
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Φως εικονοκυττάρου των έξυπνων 12mm αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου των προσπελάσιμων οδηγήσεων WS2811 RGB τετραγωνικών
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |

