Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ digital rgb led pixels ] Αντιστοιχία 112 προϊόντα.
Το θαύμα φασόλι 12MM RGB συνεχές ρεύμα 5V 0.3W εικονοκυττάρου 6898 οδηγήσεων ολοκληρωμένου κυκλώματος στεγανοποιεί IP67 για την επιστολή καναλιών
| Τάση: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Υψηλή φωτεινότητα ενότητας 1903 0.3W DC12V εικονοκυττάρου των RGB 12MM θαύματος οδηγήσεων φασολιών 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Φασόλι Ucs1903 12mm θαύματος φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων IP67 0.3W
| Εφαρμογή: | Τοπίο |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Εξουσιοδότηση (έτος): | δύο ετών |
Το φως 12MM σειράς οδήγησε το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων καπέλων ενότητας εικονοκυττάρου/8mm Staw PVC + τη σιλικόνη
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
12MM 20mm ενότητα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων καπέλων SMD Staw για τις επιστολές καναλιών φωτισμού των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Το φως 12MM σειράς φασολιών θαύματος οδήγησε την ενότητα εικονοκυττάρου για τις επιστολές φωτισμού των υπαίθριων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Θαύματος ελαφρύ DC5V 12mm F8 IP67 φασολιών θερμό άσπρο αδιάβροχο οδηγημένο υλικό κόλλας PVC Shell εικονοκυττάρου
| Τάση: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Φασόλι 12mm θαύματος αδιάβροχο ενιαίο οδηγημένο χρώμα εικονοκύτταρο IP67 για τα χριστουγεννιάτικα δέντρα
| Εφαρμογή: | Χριστουγεννιάτικα δέντρα, επιστολή καναλιών διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W-0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Το φασόλι Ucs1903 12mm IP67 θαύματος στεγανοποιεί την ενιαία εφαρμογή διαφήμισης χρώματος μεγέθους 0.12w εικονοκυττάρου 12V των οδηγήσεων 12MM
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

