Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ digital rgb led pixels ] Αντιστοιχία 112 προϊόντα.
WS2811 LPD 6803 των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων που χρησιμοποιείται στο λούνα παρκ
| μάρκα: | Epistar |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
Φω'τα DC5V 0,3 εικονοκυττάρου των πλήρων οδηγήσεων χρώματος RGB φωτεινή ένταση Wattage 3500mcd
| Τάση εργασίας: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Εικονοκύτταρο ελαφρύ DC5V των πλήρων οδηγήσεων χρώματος Epistar 03W 12mm RGB στεγανοποιούν 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
RGB οδηγημένη ενότητα 1903 0.3W DC5V 12mm μέγεθος Unprogrammable εικονοκυττάρου φασολιών θαύματος 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
IP67 εικονοκύτταρο των πλήρων οδηγήσεων χρώματος RGB που ανάβει 12mm DC5V IC16716 με την εξουσιοδότηση 3 έτη
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB-πλήρες χρώμα |
IP67 στεγανοποιήστε το εικονοκύτταρο των πλήρων οδηγήσεων χρώματος 12mm DC5V RGB για το φωτισμό διαφήμισης
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB-πλήρες χρώμα |
Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων 12mm 0.3W/pcs UCS 1903 ψηφιακό αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Ενέργεια - σειρά εικονοκυττάρου των πλήρων χρώματος αποταμίευσης Roating οδηγήσεων λαμπτήρων RGB με 3 έτη εξουσιοδότησης
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Ενότητα DC5V 0.3W εικονοκυττάρου των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων/προγραμματίσημη IP68 προστασία PC
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.3W |
| Υλικό: | PVC+Silicone |
Εικονοκύτταρο των πλήρων οδηγήσεων χρώματος RGB
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |

