Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ digital rgb led pixels ] Αντιστοιχία 112 προϊόντα.
Υψηλή δύναμη 30mm εικονοκύτταρα των ψηφιακών RGB οδηγήσεων για τον τοίχο και την περίληψη του κτηρίου
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
εικονοκύτταρο των ψηφιακών RGB οδηγήσεων 30mm
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Το τσιπ IP67 12MM Epistar 0,3 Watt οδήγησε την ενότητα των ελαφριών, αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB |
RGB πλήρες χρώμα 12mm DC5V εικονοκύτταρο των οδηγήσεων που ανάβει έξυπνο IC16726 για την επιστολή φωτισμού
| μάρκα: | Epistar |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
Εικονοκύτταρο των υπαίθριων οδηγήσεων IP67 12MM
| Τάση εισόδου: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Το πλήρες ολοκληρωμένο κύκλωμα DMX512 12MM χρώματος οδήγησε το εικονοκύτταρο, RGB ενότητες των αδιάβροχων οδηγήσεων F8 DC05V
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
UCS 1903 12mm 0.3W/pcs RGB LED Pixel Ψηφιακό Αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
Ο τύπος 12MM σφαιρών οδήγησε το εικονοκύτταρο, φως σειράς Pxiel των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος F8 DC05V
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Συνήθειας RGB πλήρης ελαφριά ROHS 120 χρώματος DC05V οδηγημένη σειρά γωνία ακτίνων εικονοκυττάρου
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
φως εικονοκυττάρου των RGB πλήρων χρώματος 12MM IP67 0.3W υψηλών οδηγήσεων φωτεινότητας υπαίθριων
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB |

