Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ flexible led strip lights rgb ] Αντιστοιχία 161 προϊόντα.
Χονδρικό Cob Μεγάλο Led Strip DC12V SMD3528 Εξωτερικό Led Ευέλικτο Smart Strip Φως για διακόσμηση
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD3528 |
| Κλάση IP: | IP65 |
DC24V SMD5050 LED Linear Light COB Strip Light Dotless High Brightness LED Strip Light with IP65 Class
| Τύπος προϊόντος: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
|---|---|
| Πηγή τσιπ: | SMD5050 |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Θερμό Λευκό Εξαιρετικά Φωτεινό Εύκαμπτο Προμηθευτές SMD5050 300 Leds Έξυπνο 12V Αδιάβροχο Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2835 |
| Κλάση IP: | IP65 |
DC 12V Φωτεινή Έξοδος Υψηλής Φωτεινότητας Led Strip Light 5050 300leds Φωτισμός Οπίσθιου Φωτισμού 5M Strips Lighting Led Light Strip
| Όνομα αντικειμένων: | Λυχνία LED |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD5050 |
| Κλάση IP: | IP65 |
Σούπερ φωτεινή λωρίδα LED 2835 RGB Εύκαμπτες λυχνίες LED για διακόσμηση σπιτιού, φωτισμό ξενοδοχείου, εμπορική προβολή
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
Έξυπνες, εύκαμπτες λωρίδες LED RGB WS2811 με δυνατότητα ατομικής διευθυνσιοδότησης και έλεγχο μέσω εφαρμογής, 12V/24V για διακόσμηση σπιτιού
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
|---|---|
| Προϊόν: | Strips Light 12V/24V |
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| Τύπος LED: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | 12V/24V |
| Μήκος: | 5m/roll |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |

