Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ flexible led strip lights rgb ] Αντιστοιχία 161 προϊόντα.
WS2811 εύκαμπτο οδηγημένο φως σχοινιών χρώματος ονείρου λουρίδων προσπελάσιμο 5050 RGB 12V 24v 300LEDs
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Δύναμη: | 14.4W/m |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lights για οικιακό φωτισμό Εμπορικό φωτισμό
| Δυναμικό: | Συνεχές ρεύμα 12/24V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Διάρκεια ζωής: | 35000ωρες |
DMX512 έξυπνος έλεγχος φωτισμού 30 λάμπες ανά 10 μέτρα IP67 Εξωτερική ευέλικτη λωρίδα LED
| Ονομασία προϊόντος: | οδηγημένη ελαφριά σειρά |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερικό φωτισμό κτιρίων κήπων |
| Υλικό: | ΕΠ |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Εξουσία: | 1,2W, 0,72W, 15W, 12W ± 10%, 0,9W/ενότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Εκπομπή χρώματος: | Φυσικό λευκό, δροσερό λευκό, τριπλό χρώμα (κόκκινο-μπλε-πράσινο), μπλε, καθαρό λευκό |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος διακόπτη: | Ανοίξτε / Κλείστε |
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Δυναμικό: | DC12V |
|---|---|
| Τάση εισόδου ισχύος: | AC110-220V |
| Τύπος αντικειμένου: | Ελαφριές σειρές |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Έξυπνα φώτα LED 5050 2835 Ευέλικτα φώτα LED 12V 24V 110V 220V για διακόσμηση σπιτιού Φως εξοικονόμησης ενέργειας
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός/εξωτερικός |
|---|---|
| Ελεγχος: | DMX512 |
| Προέλευση της αποστολής: | ΚΙΝΑ |
24V υψηλής φωτεινότητας LED λωρίδιο φωτισμού ️ Ευέλικτη SMD ταινία για αρχιτεκτονικό φωτισμό
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |

