Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ flexible led strip lights rgb ] Αντιστοιχία 161 προϊόντα.
Οδηγημένη λουρίδα των εγχώριων εύκαμπτων RGB οδηγήσεων Wifi Bluetooth Αμαζόνιος Alexa Google εξαρτήσεων λουρίδων
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65 |
| μήκος: | 5000*10mm |
Φως LED RGB εξωτερικό τοπίο φωτισμός Ultra φωτεινότητα φθηνό
| Πηγή φωτός LED: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | DC5V/12V/24V |
| Βαθμολογία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
COB Υψηλής Φωτεινότητας Υψηλής Φωτεινότητας 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k Φωτιστικό LED Strip Φωτιστικό LED Tape για Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Φωτισμός εξωτερικού DC24V Φωτισμός υψηλής ποιότητας Ευέλικτη λωρίδα νεονίου
| Περίοδος εγγύησης: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Led Ποσ: | 60/90/120 |
| Αδιάβροχο: | Υδατοασφαλής κόλλα |
SMD 5630 φω'τα λουρίδων των εύκαμπτων RGB οδηγήσεων για τις διακοπές, γεγονός, παρουσιάζει, έκθεση
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000M το μήνα |
Εύκαμπτο φως λουρίδων 12v 120Led/M 5m/Roll οδηγημένο Smd5050
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC5V/12V/24V |
| Εκτίμηση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Ο εύκαμπτος σπάδικας οδήγησε τη λουρίδα ελαφρύ 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-420 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | RGB παραίσθηση |
Φώτα LED Strip Εξωτερικά Αδιάβροχα Φώτα LED Αλλαγή χρώματος RGB έξυπνα φώτα Strip Εσωτερικό διακοσμητικό φως
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Διακόπτης λειτουργίας: | Τηλεχειριστήριο, bluetooth |
High Brightness Bendable Moldability Efficiency LED Strip Light For Commercial Window Decoration and landscape lighting
| Τάση εισόδου (V): | DC12V |
|---|---|
| Τύπος: | Λωρίδες φωτός LED |
| Λειτουργική διάρκεια ζωής (ώρα): | 100000 |
Υψηλής πυκνότητας SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m
| Χρώμα: | 30000 ώρες |
|---|---|
| Δυναμικό: | 24V |
| Βάρος: | 9 κιλά |

