Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Διπλώματα ευρεσιτεχνίας Wesh Screen LED Point Lights Αποκλειστική εμφάνιση για τοπίο εγκατάσταση IP67 Καθορισμός Εγκαταστάθηκε κατά βούληση
| Υλικό: | ΕΠ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Διχτυωτή οθόνη LED |
| Κατηγορία IP: | IP 67 |
RGBW Αδιάβροχα φώτα 25mm Διαμέτρου 1.5W για εξωτερικό σπίτι Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Επίπεδα τετραγωνικά RGB εικονοκύτταρα προσπελάσιμο 12mm DC5V 12V UCS1903 WS2811 SM16703 GS8208 Χριστουγέννων
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Ip67 Εξωτερικό Αδιάβροχο RGB Μόνιμο Διακοπές Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Φως Pixel LED Point Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
12V SMD5050 Point Light Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά εξωτερικά φώτα Eave Φώτα RGB LED εξωτερικό φως Pixel
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χριστούγεννα θερμή εξωτερική διακόσμηση υψηλής φωτεινότητας LED φωτισμός εξωτερικού φωτισμού
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Κατηγορία ισχύος: | 1W |
Χρωματιστά 12V εξωτερικά αδιάβροχα φώτα LED για εξωτερικά διακοσμητικά φώτα Χριστουγέννων
| ΚΡΙ: | > 80 |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
| Γωνία δέσμης: | 120 βαθμοί |
Αδιάβροχα φώτα LED 12V για εξωτερικές χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| ΚΡΙ: | > 80 |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
| Γωνία δέσμης: | 120 βαθμοί |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση υψηλής φωτεινότητας LED Point Light με 3PIN JST Connector
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Κατηγορία ισχύος: | 1W |
Εικονική οθόνη LED με προστασία IP67 και τηλεχειριστήριο
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο χειρισμό, DMX512 |
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |

