Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Φώτα LED έξυπνα φώτα Υπερ φωτεινά IP67 Χριστουγεννιάτικο πάρτι
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό διακοσμητικό φως 12 Volt RGB IC LED IP67 Αδιάβροχο μόνιμο διακοπτικό εξωτερικό φως
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
Bluetooth Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό διακοσμητικό φως 12 Volt RGB IC LED IP67 Αδιάβροχο μόνιμο διακοπές εξωτερικό φως
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
Παγκόσμια ζεστή πώληση υψηλής ποιότητας πολύχρωμα φώτα για διακόσμηση χριστουγεννιάτικων σπιτιών
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 3000K-6500K |
20mm εργοστασιακή τιμή 1 LED LED εξωτερική υδατοστεγή διακόσμηση Χριστουγεννιάτικο φως οροφής LED
| Κατάλληλο για:: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους/έξω |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
Χρωματιστά φώτα 25mm 24V 1.5W LED για χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Δυνατότητα: | 1.5W |
|---|---|
| Εγγύηση για το προϊόν: | 2 έτη |
| Πηγή φωτός: | LED |
25mm 1.5w Μόνιμος υψηλής ποιότητας φωτισμός LED Χριστουγεννιάτικα φώτα LED οροφής διακοσμητικά φώτα
| Τύπος λαμπτήρα: | LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
1.5W IP67 RGBW Εξωτερικά και εσωτερικά έξυπνα χριστουγεννιάτικα φώτα δρόμου Wifi έξυπνο τηλέφωνο Led φώτα δρόμου
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP68 RgbW Πάρτι Χριστούγεννα LED Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Θέματα Διακοπών Φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό φως 25MM RGB SMD5050 1.5W DC24V
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

