Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
DC5V ευρύτατο φως LED για εξωτερικό φωτισμό τοίχων και χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
Εξωτερικό Funfair Full Color Super Bright Custom Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση σπιτιού Module Led Point Light Source με 30mm Βλέπετε γωνία 120°
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
12lm High Lumens IP67 Διορθωμένα φώτα LED για εξωτερικό φωτισμό Χριστουγέννων
| Τύπος προϊόντος: | Φώτα LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
| Εργασιακή τάση: | 24V |
Εξωτερική διακόσμηση σπιτιού 12V RGB LED Point Pixel Lights με αδιάβροχο σχεδιασμό και λειτουργία διευθύνσεως
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Είδος: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
Σπίτι 24V RGBW IP67 LED Earves Φως εξωτερικού χρώματος διακόσμηση για τα Χριστούγεννα και το χρόνο
| Αξία IP: | IP67 |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα: | LED |
| Χρώμα LED: | ΡΓΜΒ |
SMD φως 5050 ελαφρύ 12mm τετραγωνικό προσπελάσιμο 1903 DMX512 Χριστουγέννων RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου διακοπών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Υλικό σώματος λαμπτήρων: | PC |
Πάρκο διασκέδασης Rgbw Μόνιμο 50ft/100ft Χριστούγεννα Pixel Led Point Lights Εξωτερική διακόσμηση Pixel Smart Eaves string
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
12V Χριστουγεννιάτικο πολύχρωμο εξωτερικό RGB Pixel LED εξωτερικό LED φωτιστικό
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα φώτα LED Pixel για τις οροφές των σπιτιών 12V 20MM διακοσμητικό λαμπτήρα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Νέα άφιξη 100mm IP67 LED σημεία φωτισμού οροφή Χριστουγεννιάτικη εξωτερική διακόσμηση 6500K Pixel Light
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 5W |
| Τύπος: | LED |

