Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 394 προϊόντα.
12V 24V 36V Αδιάβροχο IP67 Μεταφορά μεγάλων αποστάσεων LED Pixel RGBW Σημεία φωτισμού Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά εξωτερικά κτίρια
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Η τέλεια εξωτερική λύση φωτισμού Χριστουγέννων
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Ελαττωματικό: | - Ναι, ναι. |
Το έξοχο λούνα παρκ χρώματος οδήγησε τη Rgb διακόσμηση ροδών Ferris εικονοκυττάρου
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Αδιάβροχο τοπίο Μοτίβο Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις Φως 50mm 2W DC12V Εξωτερικό πάρκο διασκέδασης Φως Show
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2w |
High Brightness 48V 6LED Point Light Μετάδοση σήματος RGB Pixel Light για Φωτισμός Οριζόντιας Σκηνής Εκδηλώσεων Χριστουγέννων
| Βάρος: | 20 γρ |
|---|---|
| Διάμετρος: | 40 χλστ |
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
24V εργοστασιακή τιμή εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση 6500k πολύχρωμο φωτισμό των pixel
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
50mm υψηλής ποιότητας 24V RGBW dmx512 Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό φωτισμό με pixels
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| RGB έλεγχος: | RGB DMX512 |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
Αδιάβροχα SMD 3535 Smart Rgb Led Χριστουγεννιάτικα φώτα Pixel 0,3W Διαμέτρου 25mm Για εξωτερική διακόσμηση
| Ονομασία προϊόντος: | Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή φωτός LED: | SMD 5050 |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση 6500k Χρώμα LED Point Pixel Light με διακοσμητική λειτουργία
| Κλειστή λέξη: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερική Μηχανική DMX512 DC24V 6PCS φασόλια LEDS 12MM RGB Point Light Source Pixel Light για τις γιορτές των Χριστουγέννων
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |

