Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 394 προϊόντα.
Χριστούγεννα Μόνιμο Φως RGB 25mm LED Πηγή φωτός εξωτερικής διακόσμησης Αδιάβροχο φως Pixel
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Πηγή φωτός: | LED |
Twinklight Διακοσμητικό Χριστουγεννιάτικο Εξωτερικό Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Μόνιμα φώτα Eave
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμος Εξωτερικός Χριστουγεννιάτικος Φωτισμός RGBW Wifi Led Φωτισμός Στεγών με Σχεδιασμό Κελύφους PC και Κόλλας
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
25mm μόνιμο προσαρμοσμένο IP67 εξωτερικό αδιάβροχο χριστουγεννιάτικο φως οροφής
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Αδιάβροχος: | - Ναι, ναι. |
IP68 RgbW Led Light Πάρτι Χριστουγεννιάτικα Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Θέματα Διακοπών Φωτισμοί
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικά Αδιάβροχα LED Διακοπές Χριστούγεννα Διακόσμηση RGBW Πηγή LED Point Lights Φως String
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Νέο προϊόν 20mm RGB πηγή φωτισμού σημείων Χριστούγεννα για διακόσμηση κτιρίων SMD5050 Pixel Point Light
| Protection grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Λευκό RGBIC LED Μόνιμο Χριστουγεννιάτικα εξωτερικά σημεία φωτισμού Διαμέτρου 20mm Qty / χορδή 100pcs Μόνιμο εορταστικό κιτ φωτισμού
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
DMX Madrix SMD 5050 ενιαίος οδηγημένος προγραμματίσημος διακοσμητικός ολοκληρωμένου κυκλώματος φω'των σημείου
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
|---|---|
| μέγεθος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |
Μόνιμες διακοπές ελαφρύ WS2811 2904 λούνα παρκ 30mm φω'των Χριστουγέννων ολοκληρωμένου κυκλώματος Rgb οδηγημένο RGBW φως σημείου εικονοκυττάρου
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | SMD3535 |
|---|---|
| Κάλυψη: | διαφανές κοχύλι/γαλακτώδες κοχύλι |
| Εφαρμογή: | Οικογενειακό σπίτι, ΤΟΠΙΟ, πρόσοψη οικοδόμησης |

