Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Φώτα LED χριστουγεννιάτικων σημείων IP67 RGBW εξωτερικό φωτισμό προτάσεων LED μόνιμα φώτα διακοπών
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερικό κτίριο RGBW 48V 40mm Πρόσοψη Ξενοδοχεία Διακοσμητικά περίγραμμα IP67 Eave Lamp Χριστουγεννιάτικα φώτα 2W Led Point Light Source
| εφαρμογή προϊόντος: | Εσωτερικός/υπαίθριος φωτισμός |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC48v |
| Πρωτόκολλο: | DMX512 |
Μόνιμος Χριστουγεννιάτικος Φωτισμός RGB LED Node Pixel Point Προγραμματιζόμενο Εξωτερικό Προφίλ
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Οδηγημένη εικονοκύτταρο ενότητα 12mm DC12V 0.12W φασολιών θαύματος αδιάβροχο για τα χριστουγεννιάτικα δέντρα
| Εφαρμογή: | Χριστουγεννιάτικα δέντρα, επιστολή καναλιών διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Προστασία: | IP67 |
Φωτεινή πηγή σημείου RGB 0,3W για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση, μονάδες LED Pixel 50mm
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
Νέοι τύποι 100mm IP67 LED φώτα σημείου Οροφή Χριστουγεννιάτικη εξωτερική διακόσμηση 6500K Pixel Light
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Εξουσία: | 5W |
| Τύπος: | LED |
Υπαίθριος αδιάβροχος ταινιών των RGB DMX οδηγήσεων εικονοκυττάρου για την οικοδόμηση της διακόσμησης Χριστουγέννων φωτισμού
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD3535*3 |
| Δύναμη: | 1.5W ανά φως |
Pixel Led Net Εξωτερικό Rgb Χριστουγεννιάτικο Δίκτυο Δακτυλίδι Διάφραγμα Φώτα Διακόσμηση Customsized LED Δικτυακό Διάφραγμα
| Τετάρτη: | 12v |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός και υπαίθριος |
| Πηγή οδηγήσεων: | Επίσταρ 3535 RGB LED Chip |
Χονδρικό Χριστουγεννιάτικα φώτα κιτ Spi Led Pixel Αλουμίνιο Track Point ΦώταHouse Eave Διακόσμηση Χριστούγεννα Φως Φώτα Φώτα
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Φώτα Χριστουγεννιάτικου τροχού 20mm RGBW LED IP67 εξωτερικό αδιάβροχο Pixel Led Point Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

