Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 394 προϊόντα.
Έξυπνα RGB Φώτα Χριστουγέννων Εξωτερικού Χώρου 20MM DC12V Ελεγκτής Εφαρμογής IP67 Αδιάβροχα για Διακόσμηση Στέγης και Γείσου
| Ισχύς: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων φασολιών F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar θαύματος για το σημάδι
| Γωνία ακτίνων: | 120 βαθμός |
|---|---|
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
Εξωτερικό σπίτι διακόσμηση οροφής Χριστουγεννιάτικο φως οροφές φωτισμός RGB για το σπίτι προμηθευτής LED χριστουγεννιάτικο φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικά LED χριστουγεννιάτικα φώτα με 36pcs/72pcs/108pcs σε χορδή και RGB χρώμα
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | Πλαστικό |
Προσαρμοσμένο λογότυπο Μόνιμο εξωτερικό LED Χριστουγεννιάτικα φώτα Αδιάβροχο φως κήπου
| Ονομασία: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εντός/εξωτερικά |
| Τρόπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Ανερόφθαλμος 24V φως Χριστούγεννα RGBW εξωτερικό σημείο φως LED Χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό φωτισμό διακοπών SMD5050 LED DC12V 20MMM Φως για το σπίτι
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Πηγή φωτισμού σημείων RGB με πιστοποιητικό CE LED Eave String Lights για Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
RGB 63mm διασκέδαση LED λάμπα DC12V εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
| Τρόπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
IP67 Αδιάβροχο Διασκέδαση Φώτα LED Μόνιμα εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα
| Εφαρμογή: | Διασκέδαση |
|---|---|
| Χρώμα λαμπτήρων: | Λευκό |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας: | 20000 ώρες |

