Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 394 προϊόντα.
Εξωτερικό Αδιάβροχο Φωτιστικό Διάδρομο Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Χριστουγεννιάτικες διακοπές RGB LED Pixel Light IP67 Pixel Led Point Light
| Ονομασία προϊόντος: | φως σκοινί LED |
|---|---|
| Χρήση: | Μαρκίζες |
| Υλικό: | ΕΠ |
Αδιάβροχο IP 67 WIFI Control 20MM DC12V 0.4 W LED φωτιστικά Pixel Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα φώτα σπιτιού
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Γύρω από τα αδιάβροχα οδηγημένα φω'τα Epistar Χριστουγέννων 30mm SMD2835
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar SMD2835 |
|---|---|
| Κάλυψη: | διαφανής κάλυψη |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Φασόλι 12mm θαύματος Rgb προσπελάσιμο WS2811 1903 RGB F8 12mm 5V 12V Χριστουγέννων πλήρες φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος από το εργοστάσιο
| Χρώμα των οδηγήσεων: | RGB μεταβαλλόμενο χρώμα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τάση: | DC5V/12V εισαγωγή |
Το Rgb εικονοκύτταρο φασολιών το 1903 θαύματος 12mm οδήγησε το προσπελάσιμο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος F8 12mm 5V 12V Χριστουγέννων πλήρες για το πρόγραμμα
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |
Φως 5050 Rgb Rgbw 1903 διακοπών 20MM 30MM μόνιμο 2904 οδηγημένο ολοκληρωμένο κύκλωμα εικονοκυττάρου φως εγχώριων εξωτερικό Χριστουγέννων σημείου έξυπνο
| Shell: | Διαφανές κοχύλι ή ομιχλώδες κοχύλι |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
| έλεγχος: | εγχώριο σπίτι, πρόσοψη οικοδόμησης, φως διακοπών |
Χριστουγεννιάτικο φωτισμό IP67 Smart Wifi Controller Σπίτι Εξωτερικά φώτα LED Pixel Εξωτερικά φώτα διακοπών
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
20mm RGB LED Pixel Adressable Point Lights Μόνιμες εορταστικές φωτιές Χριστούγεννα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χονδρικό 24v 4cm Διαμέτρου LED Pixel Lights Υλικά PC LED Χριστουγεννιάτικες γιορτές RGBW Αδιάβροχο 1.5W
| Προϊόν Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
SMD5050 Twinklight Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Μόνιμα φώτα Eave
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

