Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 393 προϊόντα.
Το φασόλι 12mm RGB WS2811 το 1903 ψηφιακό εικονοκύτταρο DC5V θαύματος 0.3W οδήγησε το φως εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση Χριστουγέννων
| Colo: | Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Tem: | Ακρυλικό οδηγημένο Backlight |
| Τάση: | DC5V/12V |
Μόνιμα χριστουγεννιάτικα φώτα 30mm RGBW UCS2904 LED Pixel Light ip67 Εξωτερικό Αδιάβροχο Pixel Led Point Pight Source
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Ακρυλικό φως LED RGBIC DC5V Jellyfish Χριστουγεννιάτικα φώτα για εξωτερική διακόσμηση
| Κατηγορία ισχύος: | 0.2W |
|---|---|
| διάμετρος προϊόντων: | 9 χιλιοστά |
| Tem: | Ακρυλικό φως φώτων |
Φαρμακείο φθηνή τιμή LED φωτισμός Pixel 40mm διακόπτης διακόπτης διαρκούς φωτισμού Χριστουγέννων
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 40 χιλιοστά |
Μόνιμα εξωτερικά διακοσμητικά φώτα διακοπών rgbic DC5V μέδουσες μόνιμο χριστουγεννιάτικο φως εξωτερικά led pixel strings
| Κατηγορία ισχύος: | 0.2W |
|---|---|
| διάμετρος προϊόντων: | 9 χιλιοστά |
| Tem: | Ακρυλικό φως φώτων |
Το ελαφρύ ενιαίο χρώμα 9mm εικονοκυττάρου των οδηγήσεων DC12V 0.2W IP67 εξέθεσε τη σειρά για το χριστουγεννιάτικο δέντρο
| Προϊόν: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Χρώμα: | 2700K-7000K |
| Δύναμη: | 0,2W |
Ελέγχου APP Αδιάβροχο έξυπνο 20mm 12v εξωτερικό χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό LED φωτισμό πινάκλων
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
ζεστή πώληση Χριστούγεννα Πολυχρωματικό rgbw Εξωτερικά φώτα Αδιάβροχα LED pixel Point Φως χορδή
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Rgbw Led Point Holiday Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά φώτα Pixel LED Eave φώτα
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 30pcs / 50pcs / 100pcs |
Ζεστή πώληση 50mm Smart Pixel Rgb Φως Led Διακοσμητικά Αδιάβροχα Χριστούγεννα Πιο πολύχρωμα σημειακά φώτα
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |

