Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Εγκεκριμένο IP67 20mm ενιαίο εικονοκύτταρο χρώματος CE ROHS που οδηγείται ανάβοντας διάρκεια ζωής POI 30000H
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Ελαφριά υπαίθρια οδηγημένη οθόνη σημείου των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου DC24V επίδειξης μητρών
| εφαρμογή: | υπαίθρια οθόνης |
|---|---|
| μάρκα: | Φασόλι θαύματος |
| ελέγχου: | DMX512 |
RGB πλήρες φως σημείου των οδηγήσεων χρώματος SMD5050 DC12V ελέγχου DMX για την οικοδόμηση
| Εργασία temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Κέλυφος υλικό: | PC |
| Δύναμη: | 0.75W |
Υψηλό τετράγωνο φωτεινότητας με το φως σημείου των οδηγήσεων Lense για τον πίσω φωτισμό των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Αδιάβροχες IP67 SMD3535 0.75W 30mm οδηγήσεις εικονοκυττάρου DMX512 DC12V για το πρόγραμμα
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Δοκός διατομής σχήματος λ: | 120 |
DMX512 Epistar RGB οδηγημένη σημαδιών ελαφριά 1.4W οδηγημένη γωνία εξέτασης σημείου ελαφριά 120
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Φως σημείου των ΣΥΝΕΧΩΝ 12V 5 SMD 5050 οδηγήσεων για τις επιστολές πινακίδων/καναλιών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Νερό ενοτήτων Backlight σημαδιών των υψηλών οδηγήσεων μονάδων λούμεν IP65 ανθεκτικό για το κιβώτιο σημαδιών των οδηγήσεων
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.72W |
| Προστασία Clas: | IP67 |
Το λούνα παρκ 12V 5V οδήγησε το ελαφρύ 0.3W RGB WS2811 το 1903 ψηφιακό εικονοκύτταρο εικονοκυττάρου για τα Χριστούγεννα
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, KTV, οθόνη επίδειξης των οδηγήσεων, χρωματισμένη οθόνη |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | F8 εικονοκύτταρο των οδηγήσεων |
| Τάση: | DC5V/12V |
Μυστήριο φασόλι LED Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις LED Point Light Ενιαίο χρώμα LED Pixel Light
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2525 |
| Εργασιακή τάση: | DC12V |

