Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
12V 15M LED φώτα παγωτού Χριστούγεννα Φως Εξωτερική διακόσμηση Drop Led κουρτίνα String Φώτα Κήπος Οδός Eves
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
ΣΥΝΕΧΗΣ 12V 1SMD 5050 οδηγημένη εικονοκύτταρο ενότητα 20mm για το φωτισμό ακρών των οδηγήσεων λεωφόρων αγορών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Το αδιάβροχο μπλε σημείο προώθησης DC05V οδήγησε τον ελαφρύ οδηγημένο IP67 ODM cOem 9mm εικονοκύτταρο
| LED Chip: | f5 |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | IP67 |
| Τάση: | DC05V |
το υπαίθριο πράσινο DC24V 0.6W IP67 εικονοκύτταρο 30mm οδήγησε τον ελαφρύ έλεγχο XH6897
| μοντέλο: | G3006MG24 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Τάση: | DC24V |
Ελαφρύ χρώμα σημείου των προγραμματίσημων προσπελάσιμων οδηγήσεων 20mm που αλλάζει DMX512
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Προσαρμοσμένος 1 τσιπ 5050 ελαφρύ άσπρο ενιαίο χρώμα 20mm σημείου των οδηγήσεων 0.25w οδηγήσεις εικονοκυττάρου
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Κόκκινο Epistar 30mm ενότητα 100LM/W σημαδιών ελαφριών 5730 οδηγήσεων σημείου των υπαίθριων οδηγήσεων
| Τάση: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
RGB πολυ χρώμα 30mm διακοσμητικά φω'τα των οδηγήσεων IP68 για τη σήραγγα, στάδιο, κρουαζιέρες
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Προγραμματίσημες κτήριο επίδειξης των αδιάβροχων οδηγήσεων 30MM/διακόσμηση φραγμών
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Κατηγορίας προστασίας: | IP68 |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
σημείο ελαφρύ υπαίθριο 0.3W 22lm 30mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων 20mm
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Μέγεθος: | 20 mm |

