Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Εξωτερικά Led Holiday Rgbw 12V Φώτα Pixel Track Χριστουγεννιάτικα φώτα 6000K Eaves Εξωτερικό φως
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
24V DC RGBW LED Pixel Point Light 2W IP67 Χριστουγεννιάτικη διακοσμητική διακόσμηση διακοπών Ανθεκτικό εξωτερικό φωτισμό LED
| Προϊόν Nmae: | ΧΧ-Χ5010Π24-Β1α |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
Φωτισμός εργοστασίου 30mm Pixel 12v IP67 Εξωτερικά Μόνιμα Χριστούγεννα Διακοπές RGB Led Pixel Point Lights
| Προϊόν Nmae: | XH-H3003P12 ((RGB) -B1 |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 0.75W |
OEM RGB Διευθυνσιοδοτούμενο Φως UCS2904 Προφίλ Καναλιού 24V 50MM IP67 Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Φεστιβάλ Εξωτερικό LED Φωτιστικό Σημείο
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Μόνιμα Χριστουγεννιάτικα 24V SMD3535 Αδιάβροχα IP67 Rgbw Φώτα Πάρτι Led Pixel Point Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 120 |
| Τσιπ LED: | SMD3535 |
Το προγραμματίσημο εικονοκύτταρο οδήγησε την ελαφριά IP67 12V RGB κόλλα υλικό 0.8W PC Shell σημείου
| εφαρμογή: | Τοπίο και εφαρμοσμένη μηχανική φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ενιαίο εικονοκύτταρο χρώματος που οδηγείται ανάβοντας διάρκεια ζωής 30000H SMD5050 με την έγκριση CE ROHS
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Ελαφριά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ελαφρύ υπαίθριο SMD2835 12V 0,5 οδηγήσεων Watt ενιαίο χρώμα σημείου 2 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Το χρώμα της Shell είναι σύμφωνο με το ελαφρύ χρώμα |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
σημείο ελαφρύ SMD 5050 των Rgb οδηγήσεων 5W 378lm IP67 100mm υπαίθριος φωτισμός
| Εποχή ζωής: | 30000H |
|---|---|
| Βόλτ: | DC24V |
| Δύναμη: | 5W |

