Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Επιστολή καναλιών των μεγάλων οδηγήσεων 20mm εικονοκύτταρο ελαφρύ SMD 5050 IP67 για υπαίθριο
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Των μεγάλων διακοσμητικών καλά κατασκευασμένα επιφάνειας οδηγήσεων LIT φω'τα επιστολών σημείου ελαφριά υπαίθρια οδηγημένα
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Υπαίθριο IP67 40mm 50mm στεγανοποιεί την οδηγημένη πηγή φωτός σημείου για το πρόγραμμα γλυπτών
| Μέγεθος: | 40 mm |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 24V |
| Δύναμη: | 0.75W |
Διακοσμητικά φω'τα των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Διακοσμητικά φω'τα των RGB οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Τσιπ IP67 20mm Epistar πράσινος οδηγημένος φωτισμός σχεδιαγράμματος οικοδόμησης Backlight
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Φως σημείου 5050 RGB οδηγήσεων IP67 30mm DC12v για τους γύρους διασκέδασης
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.75W |
| Κατηγορίας προστασίας: | IP67 |
Φως σημείου των υπαίθριων αδιάβροχων IP67 θαύματος RGB οδηγήσεων φασολιών DC24V για την οικοδόμηση του προγράμματος φωτισμού
| Δύναμη: | 1.5w |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm |
| Βαθμός IP: | 67 |
Φασόλι 30mm θαύματος ελαφρύ διαφήμιση οδηγημένο φως σημείου των οδηγήσεων SMD5050 DC12V IP67
| μάρκα: | Φασόλι θαύματος |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Βολτ εισαγωγής: | 12V |
Λουρίδα ελαφρύ 0.9Watt DC15V των οδηγήσεων Χριστουγέννων εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων SMD5050 IP67
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |

