Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
30mm Έξυπνος Έλεγχος Εφαρμογής IP67 0.75W 12V Φωτισμός Σημείου Εξωτερικού Χώρου για Χριστουγεννιάτικες Γιορτές Πηγή Φωτός Pixel Point με Αλουμινένιο Οδηγό
| Αδιάβροχος: | IP67 |
|---|---|
| Ισχύς λαμπτήρα: | 0,75W |
| Λέξη-κλειδί: | Πηγή φωτός LED pixel |
Οδηγημένος 5V 9mm θαύματος φασολιών 0.15W IP67 λαμπτήρας εικονοκυττάρου θαύματος οδηγημένος φασόλι
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
Οδηγημένο το Dmx εικονοκύτταρο SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm οδήγησε την ελαφριά στρογγυλή οδηγημένη ενότητα εικονοκυττάρου για την οδηγημένη επίδειξη εικονοκυττάρου
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
DMX512 οδηγημένη SMD5050 συνέχεια σπασιμάτων λούνα παρκ ελαφριά
| Χρώμα: | ενιαίο πλήρες χρώμα του /RGB χρώματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
ελαφριά SMD5050 12mm σαφής οδηγημένη ενότητα εικονοκυττάρου εικονοκυττάρου RGB στρογγυλή οδηγημένη κεφάλι
| Γωνία εξέτασης (°): | 120 |
|---|---|
| Φωτεινή ένταση: | 30LM |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Οδηγημένο τετράγωνο φως εικονοκυττάρου |
Ελαφρύ αδιάβροχο IP67 SMD5050 20mm DC05V των υπαίθριων RGB οδηγήσεων φασόλι θαύματος εικονοκυττάρου
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Διαφανές Κρυστάλλινο RGB LED Πιξέλου Σφαίρα Ευέλικτο μαλακό 3D LED πηγή φωτός σημεία
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Φασόλι θαύματος γύρω από το εικονοκύτταρο ελαφρύ SO9001 των οδηγήσεων 9mm 12mm 0.15W 0.3W
| Θερμοκρασία εργασίας (℃):: | -40 - 60 |
|---|---|
| Στοιχείο: | PVC |
| Μάρκα: | Miracle Bean |
Εξωτερικές διακοπές έξυπνα LED Χριστουγεννιάτικα φώτα 24v RGB εναλλακτικός Wifi ελεγκτής
| Λειτουργία: | Φως της Ατμόσφαιρας |
|---|---|
| Διάρκεια: | 15 μέτρα |
| Υλικό: | ΕΠ |
ελαφρύ πλήρες σημείο των οδηγήσεων λαμπτήρων IP67 Rgbw Smd3535 6 χρώματος εικονοκυττάρου των οδηγήσεων 50mm DC24V 2W προγραμματίσημο
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |

