Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 394 προϊόντα.
Σχεδιάγραμμα αργιλίου καναλιών αργιλίου των οδηγήσεων ODM για το φως 25mm 30mm 40mm σημείου εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Βάρος προϊόντων (κλ): | 0,22 |
|---|---|
| Εκπομπή του χρώματος: | Αργίλιο το /white/black/customized |
| Λέξη κλειδί: | οδηγημένο σχεδιάγραμμα αργιλίου |
IP67 Αδιάβροχο 5V 12V Square12mm Φως RGB String Χριστουγεννιάτικο LED Φως RGB LED Pixel
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | PC |
12V 20mm LED φωτιστικά για εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C-60°C |
Αδιάβροχο 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Control Mode για Μόνιμες Υπαίθριες Χριστουγεννιάτικες Διακοσμήσεις
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Τύπος: | LED |
Μόνιμα φωτιστικά σημείων με Pixel DMX 20mm DC12V LED Χριστουγεννιάτικα φώτα RGB για επιφανειακή εγκατάσταση
| Υλικό: | PC +Glue |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
| Πηγή φωτός: | LED |
Μόνιμα χριστουγεννιάτικα φώτα 30mm RGBW LED Pixel Light Εξωτερικό Αδιάβροχο Pixel Led Point Pight
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Προγραμματιζόμενο πλήρες χρώμα 50mm LED Pixel Light για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση DC24V 1.5W IP67
| Προϊόν Nmae: | XH-K5006P24 ((RGB) -A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
24V Smart RGB LED Pixel Lights Χριστούγεννα Χριστούγεννα Εξωτερικά Χριστούγεννα Φώτα P67 PC Σώμα Μόνιμη Χριστούγεννα
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | SMD 3535 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
Φασόλι 12mm θαύματος αδιάβροχο ενιαίο οδηγημένο χρώμα εικονοκύτταρο IP67 για τα χριστουγεννιάτικα δέντρα
| Εφαρμογή: | Χριστουγεννιάτικα δέντρα, επιστολή καναλιών διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W-0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
DC24V IP67 Αδιάβροχα RGB LED φωτιστικά Pixel για το σπίτι Μόνιμο φωτισμό Χριστουγέννων
| Ονομασία προϊόντος: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |

