Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 394 προϊόντα.
Φώτα LED πόντου εργοστασιακή τιμή IP67 εξωτερική αδιάβροχη 512 RGB πόντος διακοπές χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις φώτα LED pixel
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
RGB LED Pixel Lights Εξωτερικά Αδιάβροχα IP67 Μόνιμα Χριστουγεννιάτικα Φώτα για Χριστούγεννα Οικιακά DC12V Led Point Lights
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Κλειστή λέξη: | Εξωτερικά RGB Pixel |
Εξωτερικά RGB LED Pixel Φώτα Αδιάβροχα IP67 Led Φωτισμός Αλουμινίου Track 40mm DC24V για Μόνιμα Φώτα Χριστουγέννων και Διακοπών
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Μόνιμο χριστουγεννιάτικο φωτισμό IP67 Smart Wifi Controller Σπίτι Εξωτερικά φώτα LED Φώτα Pixel Εξωτερικά φώτα Eave Holiday
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 36/72/108 τεμάχια |
24V εξωτερικά φώτα LED Eave Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα διακόσμηση IP67 Αδιάβροχο SMD5050 Pixel Point Light
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Σημείο τοπίου Pixel Led Light Rgb Εξωτερική διακοπτική διακόσμηση 12v Dot Led Permanent Christmas Light
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα εξωτερικά φώτα διακοπών LED RGB Χριστουγεννιάτικα φώτα με λωρίδες LED
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | 20-60° |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 5.8W |
RGBW Led Χριστουγεννιάτικο πάρτι διακόσμηση γάμου Pixel εξωτερικά φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
160 μοίρες γωνία δέσμης RGB LED φωτισμός pixel για αδιάβροχη διαφήμιση Word Sign Board
| Ποσότητα: | 50 τεμάχια ανά χορδή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου. |
| Αριθμός LEDs: | 1 |

