Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 394 προϊόντα.
Μόνιμα εξωτερικά RGBWIC LED Eave Lights Λειτουργεί με Alexa Google Home για το Halloween Διακόσμηση Χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικές διακοπές Rgbw 24V LED Eave Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Φως Pixel Point
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνα διαρκή εξωτερικά διακοσμητικά χριστουγεννιάτικα φώτα με έλεγχο APP και κόλλα PC Shell
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Η υψηλή φωτεινότητα οδήγησε το εύκαμπτο σημάδι νέου λουρίδων ελαφρύ DC12V 10W/Μ RGB DC512
| όνομα: | Φωτισμός λωρίδας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | singlecolor |
| Δύναμη: | 10W/M |
Θαύματος φασολιών Rgb οδηγημένα εικονοκύτταρο ελαφριά οδηγημένα εικονοκυττάρου Rgb οδηγημένα εικονοκυττάρου BRI φω'τα Χριστουγέννων πιστοποιητικών προγραμματίσημα 12mm Rgb οδηγημένα
| Χρώμα: | πλήρες χρώμα RGB |
|---|---|
| Εκπομπή του χρώματος: | Ψηφιακό χρώμα ονείρου |
| Δύναμη: | 0.3W |
Το φως υπαίθρια 3 λουρίδων των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου των οδηγήσεων Χριστουγέννων εικονοκυττάρου DC12V 1W οδήγησε μέσα
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Τα Χριστούγεννα ανάβουν το RGB εικονοκύτταρο DMX των ΣΥΝΕΧΏΝ 5V WS2811 12mm οδηγήσεων εικονοκυττάρου 50pcs των υπαίθριων οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0,3W |
| Προστασία: | ip67 |
RGB Pixel Εξωτερικό Αδιάβροχο LED Point Light PC Shell Μόνιμα Χριστούγεννα Φώτα Για Τοπίο
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Μάσκα βαθιάς ομίχλης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων Rgb οδηγήσεων 40mm 50mm DC24V για την οικοδόμηση του φωτισμού
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40 mm |
| Ποσοστό IP: | IP67 |
IP68 0,3W Αδιάβροχο 5V 12mm τετράγωνο μονόχρωμο LED pixels LED πηγή φωτισμού σημείων Χριστούγεννα λάμψη μπάλα χρωματιστά φώτα
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Χρώμα: | RGB |

