Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Φώτα Χριστουγεννιάτικου τροχού 20mm RGBW LED IP67 εξωτερικό αδιάβροχο Pixel Led Point Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φαρμακευτική τιμή 24v Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Εξωτερικά αντηλιακά κιτ Rgbw Pixel Led φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP67 Πιξέλ φώτα Πλαχτώδης οικιακές οροφές Φως διακοσμητικό λαμπτήρα εξωτερικό αδιάβροχο μόνιμο χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Καλή ποιότητα 24v Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Εξωτερικά υδατοασφαλείς κιτ Rgbw Pixel Led φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP67 Πιξέλ φώτα Πλαχτώδης οικιακές οροφές Φως διακοσμητικό λαμπτήρα εξωτερικό αδιάβροχο μόνιμο χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμες διακοπές Χριστούγεννα RGB Pixel Led App Smart Controller Διακόσμηση Led Point Lights
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρι |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
25mm rgb rgbw μόνιμο χριστουγεννιάτικο φως τροχιάς σπίτι οροφή κοσμήματα ip67 εξωτερικό LED pixel μόνιμο LED οροφή φως
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
Μόνιμα LED Χριστουγεννιάτικα φώτα για την διακόσμηση του σπιτιού
| Ποσοστό ΠΕ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
Διακοπές Εξωτερικό Χριστουγεννιάτικο φωτισμό IP67 Αδιάβροχο LED Point Pixel Light Ασύρματο APP Ελέγχου Επιστήμια Οικιακή διακόσμηση Φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP67 DC24V 50mm Αδιάβροχα σημειακά φώτα εξωτερική διακόσμηση μόνιμα πολύχρωμα χριστουγεννιάτικα φώτα
| Τρόπος ελέγχου: | DMX512 |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου: | Φω'τα σημείου |
| Υλικό κελύφους: | ΕΠ |

