Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ led pixel christmas lights ] Αντιστοιχία 391 προϊόντα.
Εξωτερικά Αδιάβροχα Πιξέλς LED Πηγή φωτός 20mm RGBW Χριστουγεννιάτικα φώτα 0,4W Qty/string 100pcs
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
20mm Εξωτερικό Eave LED Point Light Μόνιμη χριστουγεννιάτικη διακόσμηση RGBW Pixel Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Αλουμινένιο προφίλ LED σημεία φωτισμού 20mm 30mm 40mm 50mm για μόνιμη χριστουγεννιάτικη διακόσμηση σε DC24V
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C-60°C |
Προγραμματιζόμενα φώτα τροχιάς LED για εξωτερική διακόσμηση Χριστουγέννων
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικά |
Φώτα για το σπίτι IP67 RGBW LED RGBIC μόνιμο χριστουγεννιάτικο εξωτερικό φώτα pixel
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
DMX512 Ελέγχος πλήρους χρώματος διαφημιστική οθόνη για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση και προσαρμοσμένο μέγεθος
| Εφαρμογή: | Νυχτερινό κλαμπ, σκηνή, κτίριο κλπ. |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | DMX512 |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
Πηγή φωτισμού εξωτερικού σημείου για διαφήμιση Χριστουγεννιάτικου εμπορικού κέντρου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Πιξέλες: | P50 |
24V RGBW Φώτα Pixel Εξωτερικές Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις Αδιάβροχο φως
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
16.5m μήκος Ηλιακή ενέργεια Pixel Eaves LED φώτα για εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
| Ονομασία προϊόντος: | Χριστουγεννιάτικα φώτα |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Κατηγορία IP: | IP 67 |
Χριστουγεννιάτικο φως φως πλήρους χρώματος 30mm εξωτερικό IP67 αδιάβροχο 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

