Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
εικονοκύτταρο ελαφρύ RGB αδιάβροχο IP67 0.3W 12V σημείου 12mm μικρό οδηγημένο
| όνομα προϊόντων: | μικρό οδηγημένο φως σημείου |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 12MM |
DMX512 το οδηγημένο εικονοκύτταρο σημείου ανάβει αδιάβροχο υπαίθριο 0.3W DC5V 25mm Smd3535 RGB IP67
| Όνομα προϊόντων: | H2501P05V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |
Υπαίθρια αδιάβροχα οδηγημένα φω'τα DC12V 0.75w 25mm Smd3535 IP67 εικονοκυττάρου φασολιών θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-6500k |
| Δύναμη: | 0.3W |
SMD2835 Injection RGB LED Pixel Module For Lightbox 12v 1,2w Backlight
| LED Type: | RGB |
|---|---|
| Storage Temperature: | -30℃~80℃ |
| Beam Angle: | 120° |
Εξωτερική Μηχανική DMX512 DC24V 6PCS φασόλια LEDS 12MM RGB Point Light Source Pixel Light για τις γιορτές των Χριστουγέννων
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Προγραμματιζόμενο πλήρες χρώμα 50mm LED Pixel Light για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση DC24V 1.5W IP67
| Προϊόν Nmae: | XH-K5006P24 ((RGB) -A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
Φωτεινή γωνία 160 μοίρες LED σημείο φωτεινής πηγής οθόνης DMX512 Ελέγχου για οθόνη LED Scream
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πιξέλες: | P62.5 |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
Διαφημιστική οθόνη φωτεινής πηγής LED DMX512 Ελέγχου οθόνης LED Scream SMD3535
| Κατηγορία ισχύος: | 300w |
|---|---|
| Φωτισμός: | 500cd |
| πυκνότητα των pixel: | Προσαρμόσιμη |
Πηγή φωτισμού εξωτερικού σημείου για διαφήμιση Χριστουγεννιάτικου εμπορικού κέντρου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Πιξέλες: | P50 |
P62.5 Dmx512 Οθόνη φωτεινής πηγής LED σημείου ελέγχου Οθόνη διαφήμισης
| Διάμετρος εικονοκυττάρου: | 62.5mm |
|---|---|
| Φωτισμός: | 4500cd |
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη με LED |

