Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2033 προϊόντα.
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Εξωτερική πρόσοψη κτιρίου Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Μονάδα Led Pixels, Σημειακό Φως Led Pixel, Προγραμματιζόμενος Φωτισμός LED Εξωτερικού Χώρου
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
12mm Αδιάβροχο LED Pixel Light Full Color 0,3W DC5V IP67
| Όνομα προϊόντων: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12*37mm |
| Δύναμη: | 0.3W |
Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων 12mm 0.3W/pcs UCS 1903 ψηφιακό αδιάβροχο IP67
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Θαύματος ελαφρύ DC5V 12mm F8 IP67 φασολιών θερμό άσπρο αδιάβροχο οδηγημένο υλικό κόλλας PVC Shell εικονοκυττάρου
| Τάση: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
WS2811 εικονοκύτταρο ελαφρύ 5V 12V 6898 των τετραγωνικών οδηγήσεων αδιάβροχη προστασία κόλλας πυριτίου τσιπ πλήρης
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Χρώμα: | RGB |
DC12V SMD3535 22mm RGB οδηγημένη αλλαγή χρώματος εικονοκυττάρου IP67 σφαιρών ελαφριά τρισδιάστατη
| Δύναμη λαμπτήρων: | 0,75 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃): | -40 - 60 |
προγραμματίσημο οδηγημένο εικονοκύτταρο 12V SMD5050 20mm Dmx για τη διασκέδαση
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β):: | DC12V |
| Εκτίμηση IP: | IP68 |
εικονοκύτταρο ελαφρύ RGB αδιάβροχο IP67 0.3W 12V σημείου 12mm μικρό οδηγημένο
| όνομα προϊόντων: | μικρό οδηγημένο φως σημείου |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 12MM |
Το ελαφρύ ενιαίο χρώμα 9mm εικονοκυττάρου των οδηγήσεων DC12V 0.2W IP67 εξέθεσε τη σειρά για το χριστουγεννιάτικο δέντρο
| Προϊόν: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Χρώμα: | 2700K-7000K |
| Δύναμη: | 0,2W |

