Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2033 προϊόντα.
Φως εικονοκυττάρου των έξυπνων 12mm αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου των προσπελάσιμων οδηγήσεων WS2811 RGB τετραγωνικών
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Εξωτερικό πλήρες χρώμα 12mm DC5V Σημάδι RGB LED Pixel Smart IC16716 Διακόσμηση γέφυρας
| τσιπ: | Επίσταρ |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
Φως εικονοκυττάρου των πράσινων οδηγήσεων Epistar DC05V F5 για το γράμμα CE ROHS καναλιών των οδηγήσεων
| Σχήμα: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| LED: | F5 |
| Χρώμα: | Πράσινο |
Ενιαίο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος DC12V 5050 SMD για τη διακόσμηση γεφυρών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
IP67 20MM φως εικονοκυττάρου των ελέγξιμων DC5V RGB οδηγήσεων με το UV, πυροπροστασία
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Φως εικονοκυττάρου των ενιαίων χρώματος 5MM αχύρου καπέλων οδηγήσεων φωτεινότητας, φως σημείου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
DC5V φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων υπαίθριων 9mm πλήρων οδηγήσεων χρώματος ΚΟΚΚΙΝΩΝ για την πινακίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Διακόσμηση λούνα παρκ εικονοκυττάρου ΣΥΝΕΧΩΝ 24V υπαίθριων 5050 SMD RGB οδηγήσεων
| Υλικό: | ΕΠ |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | DC24V |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP68 |
Ο τύπος 12MM σφαιρών οδήγησε το εικονοκύτταρο, φως σειράς Pxiel των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος F8 DC05V
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Ελαφρύ ενιαίο χρώμα 9mm σειράς των οδηγήσεων φασολιών θαύματος οδηγημένο εικονοκυττάρου οδηγημένο ενότητα φως εικονοκυττάρου ΣΥΝΕΧΟΎΣ 5V
| Μέση ζωή: | >30000H |
|---|---|
| Υλικό: | Pc+glue |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος/λευκό |

