Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Αδιάβροχο RGB διακοσμητικό εορταστικό φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως φως IP67
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | Πλαστικό |
Έξυπνο Wifi Bluetooth Rgb μουσική ρυθμός LED Eave φώτα για το σπίτι Eave διακοπές εξωτερικά
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 36/72/108 τεμάχια |
Αλουμινίου 3LED IP67 Αδιάβροχη εξωτερική LED μονάδα 2W SMD3030 Διαφημιστικά φωτεινά χαρακτήρες
| Χρώμα Tempreture: | 6500 χιλιάδες. |
|---|---|
| Βάρος: | 10g |
| Επίπεδο IP: | IP65 |
3LED 2W LED εξωτερική ανθεκτική στο νερό μονάδα διαφήμιση φωτεινές χαρακτήρες γωνία 160°
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα: | 80 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500 χιλιάδες. |
Φώτα LED υψηλής απόδοσης με τσιπ Epistar CREE ή OSRAM και πιστοποίηση CE
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Υπηρεσία OEM και ODM 24V LED Eave Lights για εξωτερική διακόσμηση
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
24V Αδιάβροχο Rgbw Φως LED Στρογγυλό Σημείο Φως για Χριστουγεννιάτικες Διακοσμήσεις Χριστούγεννα Πιστοποιημένο CE
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
SMD5050 RGBW LED φως φώτων για μόνιμο εξωτερικό διακοσμητικό φωτισμό του Halloween
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
|---|---|
| Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες: | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα που δίνει το δείκτη: | 80 |
Ευέλικτη εξωτερική μόνιμη οθόνη LED Mesh Διαφήμιση διακόσμησης φεστιβάλ
| Μέγεθος: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Αξία: | Διάκριση IP67 |
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
Εξωτερικό κτίριο 3cm RGB SMD5050 LED πηγή φωτισμού σημείων με IP67 Αδιάβροχο σε DC12V
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |

