Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Smd 5730 ενότητα 2835 σημαδιών ΣΥΝΕΧΟΥΣ 12v οδηγημένη 1.5w διαφήμισης
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PVC |
10m SMD 5050 App σώματος ABS λουρίδων των RGB οδηγήσεων έξυπνος τηλεφωνικό έλεγχος διακοσμητικός φωτισμός
| Θέση Origi: | SHENZHEN, Κίνα |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, ΧΑΛΚΟΣ |
| CRI (Ra>): | 80 |
Αδιάβροχος φακός PC αλουμινίου απορριμμάτων κύβων προβολέων IP65 των υπαίθριων οδηγήσεων εναλλασσόμενου ρεύματος 110V 220V
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 2700-6500K |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V |
ΕΥΡΩΤΙΚΟ ΦΩΤΟ IP65 RGB μόνιμο εξωτερικό φως με ηλεκτρική τροφοδοσία για εξωτερικά εσωτερικά διακοσμητικά φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικό κουτί φωτισμού LED Eaves με ελεγκτή για διακοσμητική διακόσμηση
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
διακοσμητικό φως EAVES IP65 RGB μόνιμο εξωτερικό φως με ηλεκτρική τροφοδοσία για εξωτερικά εσωτερικά διακοσμητικά φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα IP67 Αδιάβροχα φώτα δίσκων WIFI Μόνιμα εξωτερικά φώτα για το σπίτι
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό διακοσμητικό φως 12 Volt RGB IC LED IP67 Αδιάβροχο μόνιμο διακοπτικό εξωτερικό φως
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
Bluetooth Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό διακοσμητικό φως 12 Volt RGB IC LED IP67 Αδιάβροχο μόνιμο διακοπές εξωτερικό φως
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
Καλύτερη τιμή Έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα IP67 Αδιάβροχα φώτα WIFI Μόνιμα εξωτερικά φώτα για το σπίτι
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |

