Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Το φως 20mm σημείου των μόνιμων οδηγήσεων διακοπών στεγανοποιεί το φως διακοπών Χριστουγέννων του 1903/2904 ολοκληρωμένο κύκλωμα
| Shell: | Shenzhen, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μόνιμο φως διακοπών |
| Χρώμα: | 1903rgb ή rgbw 2904 |
Εικονική οθόνη με φώτα πλήρους χρώματος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | P33.3 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Τύπος οδηγήσεων: | SMD5050 |
Ελαστική διαφημιστική οθόνη εσωτερικού και εξωτερικού LED διαφανής για φωτισμό προσόφων
| Πιξέλες: | P50,P62.5,P82.5,P100 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Τύπος LED: | SMD5050 |
IP67 Αδιάβροχο Διασκέδαση Φώτα LED Μόνιμα εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα
| Εφαρμογή: | Διασκέδαση |
|---|---|
| Χρώμα λαμπτήρων: | Λευκό |
| Διάρκεια ζωής της λάμπας: | 20000 ώρες |
Εξωτερικό σπίτι διακόσμηση οροφής Χριστουγεννιάτικο φως οροφές φωτισμός RGB για το σπίτι προμηθευτής LED χριστουγεννιάτικο φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Ανθεκτικό Eave Light Αδιάβροχο IP67 και θερμοκρασία περιβάλλοντος -40C-60C Για μακροχρόνια διάρκεια
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
1 LED 24V 25mm μόνιμο LED οροφή τροχιά φωτισμός για διαφήμιση σήμα φως
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
|---|---|
| Υλικό: | ΕΠ |
| Χρώμα: | RGB |
24V Στρογγυλό Σημείο Έξυπνο Φως Επισκόπων Διακοπών Ambilight 100ft RGBIC LED Μόνιμο Φως Επισκόπων
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Χρώμα που δίνει το δείκτη: | 85 |
Προσαρμόσιμα χονδρικά RGBW LED φώτα οροφής γωνία φωτισμού 160 βαθμών SMD5050 σημεία φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 120 |
| Bulb Type: | LED |
Προσαρμόσιμο εξωτερικό υδατοασφαλές φως με διάμετρο 20 mm και τηλεχειριστήριο
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 μοίρες |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |

